Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki tud nekem mondani Magyarors...

Ki tud nekem mondani Magyarországon valami jo munkat ahol nem keves a fizu es jo a munka is?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Fideszes képviselő.
2018. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom ne legyen semmi végzettségbeli elvárás, könnyű munka legyen és fizessen jól. Ideje felkelni az álomból.
2018. dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Politikus. Fütyülni én is tudok :D

Havi 4-5 millióért. :D

Amúgy bolti eladó pl aldi, lidl. Elég jól fizet és nem kell hozzá túl sokat sem tanulni, ha fizetsz, 2 hónap alatt megkapod a szakmát.

2018. dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kerdezo annyit tudunk hogy te valami nagy fizura vagysz es kenyelmes melora, viszont semmi konkretumot nem irsz hogy megis milyen szakmaban es hogy milyen vegzettseged van (ha van) es milyen fizu, es Magyarorszag melyik teruleten? Nem mindegy.
2018. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Java fejlesztő.
2018. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Popsztár.

Multivállalatnál igazgatóhelyettes.

Miniszter.


???

Nézd el, hogy ennyire nem specifikus kérdésre totál elszállt válaszokat kapsz.

2018. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Programozó/fejlesztő jól menő nyelvben, ha van tehetséged hozzá akkor akár állásban is fizet nettó 1 milliót 1/másfél év után.
2018. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!