Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztalatok az otthon...

Tapasztalatok az otthon végezhető internetes munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
érdemes egy munkalehetőségeknél pénzt (ha minimális összeg is belefektetni??
2010. jún. 28. 10:10
 1/6 anonim válasza:
100%
Az olyan munkákba - amibe be kell fektetni - nem szabad belefogni, mert valószínűleg átverés. Sajnos az internetből nem fogsz megélni. Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de nagyon ritka a tisztességes ajánlat. A pénzért meg kell dolgozni, sajnos. Remélem segítettem.
2010. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod!! :))
2010. jún. 30. 08:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan munkák, ahol pénzt kell befektetni azok szinte mint mlm rendszerek, piramisrendszerek, talán hallottál már róluk, szóval az kész átverés!
2010. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mint-mind

előző voltam

24/N

2010. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig az előző vagyok... ;)

Ami otthon végezhető munka, és nem átverés, ezek a következők: programozó-webfejlesztő, újságíró..!

Párom is programozó-webfejlesztő, és neki sem kellett pénzt belefektetnie azon kívül, hogy megvette a számítógépét még évekkel ezelőtt, és mégis fizetnek neki!

2010. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem úgy sikerült, hogy több évig alkalmazottként dolgoztam a cégnek, mire kaptam annyi bizalmat, hogy távmunkában otthon dolgozhassak. Van sok előnye, de sok hátránya és buktatója is! Sok függ a területtől, a munkáltatótól, feltételektől, a kollégák, sőt a család hozzáállásától.
2010. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!