Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyógytornászként hogyan...

Gyógytornászként hogyan tudnék sportolókkal foglalkozni?

Figyelt kérdés
Ez lenne az álmom, hogy sportolók mellett tudjak dolgozni, még odébb van, az egyetem is 2 év még mire felvételiznék. De világ életemben sportoltam és leginkább sportolókkal vagy pedig gyerekekkel foglalkoznék, de ahogy nemrég átfutottam az álláshirdetéseket kórházakban, idősek mellé otthonba keresnek leginkább.
2018. dec. 28. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyógy- előtagból lehet sejteni, hogy betegekkel foglalkozol (pl. akik balesetet szenvedtek), vagy legalábbis olyanokkal, akiknek valami problémájuk van (pl. gerincferdülés). Sportolókkal sportorvosként vagy edzőként tudsz foglalkozni.
2018. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem teljesen igaz, az én gyógytornászom pl. sportolókra specializálódott. Léteznek sportsérülések, abból lábadozó sportolóknak gyógytornászok segítenek. Szerintem ezzel ráérsz diplomázás után gondolkodni, ha tényleg érdekel a gyógytornász szak.
2018. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan munkahelyet kell keresni, ahol sérült sportolókat kell rehabilitálni, pl Sportkórház, sportegyesületek.
2018. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!