Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunkát ajánlanátok?

Milyen diákmunkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék menni dolgozni. Milyen jól fizető munkát ajánlanátok?

Esetleg,ha mellette elmennék reklámokba háttér ,,szereplőnek"? Jó ötlet lenne? Lehetne vele jól keresni?



2019. jan. 1. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkáról annyit hogy örülhetsz ha kapsz, nagyon nem tudsz válogatni. Az ilyen statisztálás meg szerintem protekciós munka.
2019. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A diákok ritkán keresnek jól, de egy gyorsétteremben is egész szép pénzt meg leht keresni a nyár alatt. A reklámokról semmit sem tudok.
2019. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tipp, legyél több diákszövetkezet tagja. A másik, hogy aki év közben is dolgozik, az nyáron is nagyobb eséllyel kap munkát. Ha szerencséd van pl eljuthatsz strandra dolgozni, de sok gyári munka is van, árufeltöltés már egyre kevesebb, oda is szeretik a bejáratott embereket.
2019. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt a Balaton parton nyáron lasszóval vadásszák a munkaerőt. Ha nincs még vegzettséged, egy parti bufében tuti találsz állást. A diákszövetkezetek ált. árufeltöltőnek vagy gyári munkásnak ajánlanak, főleg akkor, ha évközben is tufsz emenni. Csak nyárra nem hiszem hogy kapsz munkát. Hát statisztálni en 2x voltam. Soha többet. Az egyik 2 éve volt, 3 napig napi 8 órában kellett egy középkori jelmezben sétálhatni a tűzö napon. Annyira nem fizet jól, mint gondolnád. Az előző bulisabb volt, kb 1 éve, egy diszkójelenetben kellett táncolhatni. Ezt is órákig vették fel, kb 6-8 órá voltunk ott, és 10.000 kaptam érte. Hát élménynek jó, de nem olyan nagy szám.
2019. jan. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cinema city. Jól fizet és ha jegykezelő leszel, filmeket is láthatod. Én 1 hónapot voltam, ha nem kaptam volna jobb ajánlatot, most is ott lennék.
2019. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!