Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villamosmérnökként az E....

Villamosmérnökként az E. ON-nál, vagy a Paksi Atomerőműnél?

Figyelt kérdés
Minden információ érdekelne a két cég kapcsán: milyen a szakmai gyakorlat, támogatnak e a szakdolgozatban, mennyire nehéz bekerulni, milyen a fizetés, milyen a munka, van e fejlődési / karrier lehetőség, mennyire szükséges a nyelvtudas, illetve előny e a jó nyelvtudas.
2019. jan. 2. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én PTE-n vagyok villamosmérnökin.

Eon-nál vagyok duális képzésen.

Mi érdekelne?

2019. jan. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
54%
Az atomerőműbe nem kerülsz be ha nincs legalább osztályvezető ismerősöd. Az ottani fizu 600 körül nettóba, plusz 13,14,15,16 havi fizu, plusz egy havi térkő, plusz évi 600ezer kafateria. Volt pasim ott melózik.
2019. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak: Sajnos ez nem igaz, ennél sokkal rosszabb a helyzet. Valami igen jó beosztában lehet a volt pasid, mert nettó 600 körül csak az állandó váltóműszakosok és a főnökök keresnek (persze azok jóval e felett is), az átlagfizetés itt is nettó 300-400 ezer Ft a egyszerű beosztottaknak.
2019. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
#3 Paks 2-nél van
2019. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Akkor jó hely az a Paks2! Oda kell menni.
2019. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!