Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villamosmérnökként nem gép előtt?

Villamosmérnökként nem gép előtt?

Figyelt kérdés
Miután megszereztem a diplomát, tetszett a gondolat, hogy egy jól fizető állásom lesz egy multinál. Aztán egy év után úgy érzem, hogy teljesen nem nekem való az egész napos irodában rohadás, gép előtt ülés. Tud esetleg valaki olyan munkáról,munkakörről amit ezzel a végzettséggel lehetne végezni, és mellőzi az említett dolgokat?
2017. jan. 23. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
mérnök üzletkötő, beszerző
2017. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már elkezdtem írni a hozzászólásom, mert azt hittem még egyetemre jársz és félsz a leendő irodista léttől...de most jobban elolvasva már dolgozol 1 éve villamosmérnökként...és itt kell megkérdezned, hogy van-e a szakmádban olyan, ahol nem csak irodában kell ülni?


Én gépész vagyok, de még én is látom, hogy az összes villamosmérnöknek, ha termelési tevékenységet folytató cégnél dolgozik akkor szinte tuti hogy fele-fele arányban oszlik meg az irodában és a terepen töltött idő. Villamosmérnöki területen is annyi ágazat van...erősáram, üzemeltetés, automatizálás, vezérlések-hajtások fejlesztése, karbantartása, stb stb...nehogy már ne tudd 5 év egyetem meg 1 év munka után hogy mit csinál egy villamosmérnök :) bőven van váltási lehetőség.

2017. jan. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!