Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora fizetésemelést kaptál...

Mekkora fizetésemelést kaptál 2019-ben?

Figyelt kérdés
Elsősorban műszaki pályák érdekelnek, de írhattok bármit, hátha másnak segít. Végzettség, pozíció, lokáció, szakmai tapasztalat és egyéb megjelölésével, ami szerintetek még fontos lehet.

2019. jan. 4. 06:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok: mint kiderült a mozgóbért 2019-től elveszik, helyette max. 30%-os bónusz lesz, amit az üzem teljesítményéhez kötnek. De mivel az üzem többnyire szarul teljesít (szarok a gépek, kevés az ember, aki van az is tojik bele mindenbe és segghülye) így nem lesz soha kifizetve ez garantálható.

Az eddigi alapból röhejesen alacsony jelenléti bónuszt is elvették, helyette lett kb. 2,5X nagyobb, de csak bizonyos munkakörökben (szóval mint sejthető nekem nem fog járni).

Az eddigi szintén szánalmas cafeteria egy részét megszűntették, pont azt amelyik pénzbeli volt, helyette a kajautalványt majdnem megduplázták, de így is összeségében 25%-al csökkent a mértéke a cafeteriának.

Szóval nálunk az idei béremelés valójában jelentős bércsökkentést jelent.

2019. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért az elég kevés helyen van, hogy új év, akkor emelünk. Ha emelnek is akkor év közben. Én nem kaptam, pedig az árak durván emelkednek,szinte hétről hétre. Tavaly keményen 15.000 bruttó emelést kaptam. Multinál.A legtöbb helyen még ennyi sincs.
2019. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%, plusz a cafeteriát is elvették (egyéb juttatás meg eddig sem volt)
2019. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó 150ezer ft-ot
2019. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Brutto 160k-t. (Mondjuk 2017 nyaran kezdtem itt, tavaly nem volt, igy az inflacion felul meg kb 8%-ot)
2019. febr. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%
Br 40, kereskedelem
2019. febr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
68%
De jó nektek, sorra irigykedem. Egy fillért sem kaptam. Csak annyi, hogy maradt minden cafeteria nettóban ugyanaz, a cég nyeli le az adoemeles miatti veszteséget.
2019. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügyi intézménynél projektvezetői feladatokat látok el. Semekkora béremelést nem kaptam, év végi prémium sincsen. Régi kollégát kérdeztem, hogy ő kapott-e valaha év végén prémiumot, azt mondta, hogy soha semennyi prémiumot nem kapott, az FB tagsággal járó díjazását sem kapta meg soha. Fizetésemelést kapott, de azért be kellett menni a munkáltatóhoz és szó szerint le kellett fájtolnia. Jó, nem kellett verekednie... :D Ha ugyanez lesz a következő évben is, akkor nem igazán látom értelmét tovább húzni az időmet ennél a cégnél.
2019. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Idén sem és tavaly sem kaptunk 1 fillér emelést sem, igazából 2017 óta ugyanannyi a bérem. Cafeteria maradt, de az sem emelték, plusz csak szép kártyát lehet kérni.
2019. máj. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!