Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor kaptál utoljára fizetése...

Mikor kaptál utoljára fizetésemelést? Mennyiről mennyire emeltek?

Figyelt kérdés

Kezdem én.

Soha az életben nem kaptam még, 2009ben vettek fel, a bérem azóta is annyi egy kanyival se lett több. Sokadik mukahely de az előzőeknél idő se volt emelni mert max pár hónapot voltam ott de ennél majdnem 10 éve vagyok és kanyit se emeltek.


2017. dec. 13. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Balazska, mi? Meg is erdemled.
2017. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Majdnem minden évben kaptam fizetésemelést, jelenleg nettó 450 ezret keresek plusz bónuszok.
2017. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
MI az hogy Balázska ez gondolom más topicba ment volna.
2017. dec. 13. 18:51
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Március óta dolgozom a mostani helyemen és júliusban kaptam legutóbb fizetésemelést. Br. 350 000-ről emeltek br. 402 000-re.
2017. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

"MI az hogy Balázska ez gondolom más topicba ment volna."


hagyd, ez a mániújuk. Szerintük mindenki Balázska aki fizetésről "panaszkodik", megélhetésről, stb

2017. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
wehhehehe elokerult az 'igazi' balazska is
2017. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Közigazgatás államkincstár.

2008 óta semmit nem emeltek egy fillért se.

A szakszerv egy töketlen semmi befenyegette Lázárt meg az EMMIt sztrájkkal az meg kiröhögte őket.

Most újra be lett ígérve az önkormányzati államig mák össz-sztrájk februárra de tudom mi lesz belőle semmi.

2017. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

utolsó : azért mert meg lehet veletek csinálni, ennyi.


kommunista mentalitásúak vagytok, halálra dolgozzátok magatokat a kicsi fizetésért is.

2017. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

"kommunista mentalitásúak vagytok, halálra dolgozzátok magatokat a kicsi fizetésért is."



ÖÖÖÖÖÖ bár nem az én korosztályom de a kommunista világ nem arról volt híres itt minálunk hogy a melós halálra dolgozta magát.

Hanem ott bújt ki a meló alól ahol tudott pénteken már délben sehol senki a hivatalban hónapokba került egy ügy... és persze ment a fusi a gyár hazahordása-szétlopása.


Nem ez ment??

2017. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

5 év alatt 7-er kaptam béremelést (totál 31%-ot), így jelenleg ugyan annyit kapok fizetésként, mint 5 éve!


Januárban elvileg ismét emelnek, de minimális 1% esélyt látok rá, hogy ez a fizetésem összege pozitív irányba mozduljon.


Édesanyám 40%-os béremelést kapott 2 részletben elosztva az idei évben, így 2600Ft-al megnőtt a havi 180 órára vonatkozó fizetése.


Már nem emlékszem, melyik okos politikusunk mondta, hogy "Hülye aki szerint a béremelés egyenlő a fizetésemeléssel!".

Rendszerint nem értek egyet a politikusokkal, eddig ez a második eset, amikor igen :)

2017. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!