Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen pozícióban érdemes...

Milyen pozícióban érdemes jelentkezni szerintetek az alábbiak közül?!

Figyelt kérdés

A városban nyílik egy Tesco. Nekem éppen két hete van egy Kereskedelmi középfokú érettségi utáni szakmám, OKJ-s.

Meg van olyan munkakör hirdetve mint pl: készletgazdálkodó, beszerző, sokféle eladói lehetőségek is.

Nos nekem ezek közül a készletgazdálkodó a legszimpatikusabb, de újonc lévén még komolyabb lövésem nincs arról sem.

szerintetek melyiket jelöljem be?! Ti melyiket választanátok?

És ha valakinek ismerős a készletgazdálkodó akkor leírhatná nekem, hogy miből áll és milyen ez a készletgazdálkodó...Azt nagyon megköszönném...tapasztalatokat...


Tudni kell rólam, hogy 21 éves fiú vagyok, kiváló kommunikációs készséggel, 2 évig dolgoztam egy TV-nél hírszerkesztő-riporterként.

És van egy gerincbetegségem ami miatt csak álló vagy csak ülő munkát nem végezhetek. A legjobb a vegye ülő és álló munka számomra.

Köszi


2010. jún. 28. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A készletgazda egy szivatós meló, ő a kisfőnök az osztályon, így őt is zaklatják rendszeresen mind az eladók, mind a felettesek. A fizetés pedig alig több, mint az eladóké. Hogy készletgazdai mivoltában mit csinál, azt igazából nem tudom, de ő is ugyanúgy pakol, mint a többiek. Viszont jó eséllyel lehet belőle osztályvezető, ami már egy normálisabb munkakör, és azért jobban is fizetik.

Bocsánat, ha nem pont így van, amit én leírtam, az 3-4 évvel ezelőtti tapasztalat a kecskeméti tescoból.

2010. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. jún. 28. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm anyukája meg beszerző, ők sokat ücsörögnek egy helyben, táblázatok szerkesztése, rendelés küldés, telefonozás, faxolás, nyomtatás stb. Hát, az eladó meg sajnos szerintem sokat mászkál meg néha pakol és nehéz raklapokat húzogat. Diákként dolgozok ott régóta, és kétféle melóst láttam: az egyik sokat ül, a másik sokat áll és szaladgál fel-alá.


Amúgy én a beszerzőt választanám a helyedben, néha úgyis fel kell állni a székből, sőt talán az se gáz ha tíz percig úgy szerkesztesz vmit a gépen stb.

2010. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
felesleges ezen gondolkoznod, tapasztalat nélkül úgysem vesznek fel
2010. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!