Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy nagyobb összeget...

Ha egy nagyobb összeget nyernétek (Milliós érték), akkor egy újabb használt kocsit vennétek vagy világot látnátok belőle? Miért az amit választanál?

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A világjárást választanám. Mert az örök napsütötte pálmafás trópusi paradicsomokban életteret is keresnék a letelepedésre. Az ottani keresetből vagy vállalkozásból is vehetek kocsit.
2019. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyik se. Ha jól értettem csak ilyen 1-2 millióról beszélünk, nem 100 milliós, milliárdos nyeremény.

Örülnék, hogy több tartalékom lett, hogy előbb tudom kifizetni a hitelt, hogy előbb gyűlik össze felújításra.

2019. jan. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem irtad le konkrétan mekkora a nyeremény.

Ha 1-2 millió, az aprópénz abból maximum egy jobb állapotú használt Volkswagen polo ha kijön ami nem egy luxusautó.

Nyaralás is kötött.

De ha több tízmilliót vagy százmilliót akkor utazni is tudsz és egy jobb autó is belefér újonnan.

2019. jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elotorlesztenem a hitelemet, a többi meg menne a tartalekban, el nem szornam ilyenre
2019. jan. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 millió, akkor felújítom az elektronikus eszközeinet. (Új gép, új tv, új mosógép, új telefon (telefon, gép 3 éves, többi mininum 7), veszek mosogatógépet, veszek minden szobába klímát, veszek az én szobámba is tv-t, meg még kitudja. Ami marad az tartalék)


Ha 5-10 millió: akkor meg van az önerő egy saját lakásra, persze így is hitelt kell felvenni, de önerő meg van.


Ha 30-50 millió: meg van a lakás/ház de ez is csak 70-80m2


Ha 100-200 millió:

Meg van a minimum 100-120 m2-es kertes ház, valahol Pest közelében. Meg van egy autó (eddig azért nem soroltam, mert jogsim sincsen), meg a berendezés. (Bútorok plusz elektronika)


És marad biztos egy X összeg beindítani a vállalkozásom.


200 milliónál nagyobb össszeg számomra felesleges.

2019. jan. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!