Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ecmero.com román reklám...

Ecmero.com román reklám közvéleménykutató oldal. Találkozott már valaki ezzel az oldallal vagy hasonlóval?

Figyelt kérdés
Ismerősöm regisztrált, azt mondja havonta 90ezret lehet keresni azzal, hogy kattintgat? ha eléri a felhasználó a 200 eurót akkor meg kell adni a bankszámlaszámot és átutalják a pénzt. Én szkeptikus vagyok minden ilyen könnyűszerrel való pénzkereséssel szemben.

2019. jan. 7. 02:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ismerősöd keresett is már vele 90 ezret egy hónapban, vagy csak elolvasta a honlapon, hogy eddig mindenki ebből lett milliomos?
2019. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
még nem keresett vele semmit. el kell érni a 200 eurot, akkor utalnak. egy nap csak 6 tesztet lehet kitölteni és a kérdések között időkorlát van, tehát nem lehet darálni. egy teszt 1.5 euro. meglátjuk egy hónap múlva, amikor összejön a 200, hogy átutalják e. probát megér.
2019. jan. 7. 22:48
 3/13 anonim válasza:
Sziasztok azért írok mert meg akarnám tudni hogy ez az oldal működik e, elküldte már valakinek a pénzt?
2019. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most rákerestem, a román oldalakon, amiket találtam, google translate segítségével annyit tudtam kivenni, h ne add meg nekik a kártyád adatait, mert átverés.
2019. jan. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Én most 207€ tartok. 22 napon keresztül, napi 20 perc az életemből. Állítólag 200€ összegyűjtése után van kifizetés, rá egy hétre. Várok, addig nem kattintgatok. ;)


Ha pénzt szeretnél ténylegesen keresni, akkor az alábbi oldalt tudom ajánlani. 100%ban fizet, egyből bankszámlára. Mondjuk meg kell dolgozni a pénzért. ;)


Itt a link. Nem mlm, és nem kapsz plusz pénzt, ha valakit beszervezel. De ha dolgozol, megfizetik!


[link]

2019. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 itt kell érteni valamihez, vagy csak felhasználóként kell tesztelni a szoftvereket? le kell tölteni őket, vagy online megy?
2019. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tajfus válasza:

Hol ér 200 euro 90ezret?

Gondolkozz és számold ki mennyi az annyi.

Direkt kipróbáltam, mit is is lesz.

Hát ha össze jön a 200 euro akkor állítólag 200 eurot kapsz amit automatikusan elindítanak, raadásul nem számlaszamodra, hanem paypalra, payzara.

Utobbi nálunk nem elérhető.

Paypalnál meg kell adni a paypalra regisztrált email címed.

De mint írtam 2 hét alatt semmit nem kaptam.

Szóval ennek ne dőlj be.

Ebbe csak azért vágtam bele, hogy megtudjam mutatni, hogy mennyire nem hiteles az oldal.

KAMU!!

Na most, nekem 2 hete meg van, és nem volt utalás

2019. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Tajfus kaptál azóta utalást? Egy ismerősöm is elkezdte, neki sem utaltak!
2019. febr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Az a helyzet hogy en is osszegyujtottem 270 eurot, es ne tudom hogy kell kerni, max megadom a paypal emailcimem. Romanoknak is kerestem mit irnak, de az a baj hogy mindenki startbol csak elkonyvelte hogy scam, en egy konkret valaszt kerestem: elertek az osszeget de nem fizettek. ilyet nem talaltam. Es azt irjak minden honap 6-ika utan kuldik. hat kivancsi vagyok. igy egy honapot kell varjak mig kiderul a sajat boromon: kamu vagy se.
2019. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Sziasztok!

Miújság azóta? Utaltak már valakinek?

2019. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!