Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék diákmunkát vállalni?!

Kenéz Dániel kérdése:

Szeretnék diákmunkát vállalni?!

Figyelt kérdés
Szeretnék KFC-be vagy meki-be jelentkezni, de csak idén májusban töltöm a 16-ot. Mikortól tudok bekerülni?

2019. jan. 8. 04:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért pont oda?

Elég sok más is van, jobbak is. Szerintem nincs akadálya, hogy menj most is valahova. 3-4 éve amikor én voltam, 15 évesek is dolgoztak diákként. Értelemszerűen csak nappal.

2019. jan. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Május után. De inkább nézz körbe, hogy ahhoz a munkakörhöz milyen papírok kellenek. Ugyanis nálunk kellett a tüdőszűrés, ami 1-2 hétbe telt mire meglett. Aztán plusz egy hét a szövetkezetnél maga a papírmunka. Ha nincs bankszámla számod akkor csináljatok, mert így nem a szüleid számlájára megy a fizetésed. Egy délután meglehet csinálni csak kell hozzá az egyik szülőd.
2019. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 11. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!