Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Leszázalékolt vagyok. Kivülről...

Leszázalékolt vagyok. Kivülről nem látszik. Ha jelentkezem teljes értékű munkára akkor pl üzem orvosnál vagy bárhol máshol kiderülhet e? végülis besorolásom alapján bármennyi órát dolgozhatnék.

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az üzemorvost köteles vagy tájékoztatni a betegségeidről. Ha elhallgatdod, elhallgatod.
2019. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért titkolod el?

Nem jár valami támogatás, ha így alkalmaznak? Ha igen, akkor lehet, hogy nagyobb esélyed is lenne, hogy felvegyenek.

2019. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az igazság az hogy pszichés betegségem van.

Szerencsére nem annyira komoly hogy elmebeteggé nyílvánítsanak az emberek.viszont mindenhol 4 órás munka lenne ami nekem nem fedezi semmim...

Meglátják a betegségem nem kellek sehova....

:((

2019. jan. 9. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Értem. Ez valóban lehet visszatartó erő. Akár az alaptalan előítéletek, akár a korábbi valós rossz tapasztalatok alapján.
2019. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

Az igazság az hogy pszichés betegségem van."


#4

"Értem. Ez valóban lehet visszatartó erő. Akár az alaptalan előítéletek, akár a korábbi valós rossz tapasztalatok alapján."


Igaza van 4-esnek.

Kérdező, Neked meg azt javaslom, ne titkold el, mert munka közbven esetleg kibukhat úgyis a dolog.


Nem oly régen volt itt a Gyakorin egy kérdező, a sógora vagyonőrként dolgozott egy helyen, eltitkolta az epilepsziáját a munkahelyén, s egyszer egy éjszakai műszakban másfél órán keresztül feküdt eszméletlenül a munkahelyén. Még szerencse, hogy nem halt meg. Persze mindenféle bonyodalmak származtak belőle.

2019. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt kiderülhet, másrészt ha eltitkoltad és kiderül, abból gondok lehetnek.
2019. jan. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!