Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BCR (Black Card Revolution)...

BCR (Black Card Revolution) tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata a BCR cégről? Érdemes belevágni? Nem piramis? Cashback World céget népszerűsítik a BCR tagjai, ezzel ők jutalékot kapnak, vagy valami ilyesmi. Multi-level marketing. Mennyire éri meg, ha beszállok?


(Andreas Matuska kezdte el, és már hol tart… Nyilván mindenki ő alatta van…)



2019. jan. 11. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

ugyan milyen tapasztalat érdekelne egy szar kétszázmilliomodik ugyanolyan mlm-ről? :D


mennyire éri meg? hát ha jószándékú ember vagy, és szeretnél hozzájárulni a legfelsőbb szinteken lévő ember/emberek nyaralásához, gazdagodásához és neked amúgy is tök sok felesleges pénzed van, akkor maximálisan megéri :D

2019. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
3%

Igen így gondolkodik egy igazi magyar ember fél befizetni havonta max 45000Ft ot és rászánni az idejét hogy csoportot toborozzon azért higy 3év múlva akár 60millió ftot keressen havonta azzal hogy otthon ül

Ehelyett elnegy heti ötször 12órázni és a főnöke nyaralását segíti azzal hogy szarrá dolgozza magát havi 150000Ft ért

De ahogy gondoljátok;D

2019. febr. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

AKÁR XD


az elmúlt évtizedekben hány ilyen balf_sz dobálta ki a családi vagyont ilyen gondolkodással? :D egyik se vett végül lambo-t pár év után :D


amúgy én meg arra szoktam kíváncsi lenni, hogy az ilyen pozitív emberek hol vannak, amikor én meg kérnék esetleg 45ezret arra, hogy megfinanszírozza nekem előre ezt a kihagyhatatlan lehetőséget...hiszen ha pár év múlva már 60 millióm lesz, abból kamatostól vissza tudnám fizetni, nem? :D

2019. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Akár havi 60 milliót keres azzal hogy otthon ül? Kisfiam, ezt konkrétam Zuckerberg sem tudja megtenni. Senki a Föld nevű bolygón nem tud havi 60 milliót keresni azzal hogy otthon ül. A milliomosok is széjjel dolgozzák magukat. Hazudtak ar arcodba.
2019. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!