Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villanyszerelő iskola, és...

Villanyszerelő iskola, és utána a munka gyakorlat tapasztalat szerzés mennyire nehéz bonyolult?

Figyelt kérdés
Az erdekelne igazán, hogy ha villanyszerelőnek mennék tanuni mennyire nehéz az iskola es utána a gyakorlatszerzés. 27 éves vagyok, sajnos általános iskola után elképzelésem se volt hová menyjek tovább tanulni es hogy mit szeretnék majd csinálni. Igy eladói szakképzőt megcsináltam mert valamit kellett mégis csak tanulni, de a középiskolás éveket csak szonszerint kibekkeltem. Időközben vasutas lettem, kocsirendező, viszont most jutottam arra a gondoljodásra hogy szeretnék egy olyan szakmát amit maszekként is tudok akár dolgozni, de amugy is cégeknél vagy bárhol is el lehet vele helyezkedni hiszen hiányszakma, na meg tetszik is. Egy a gondom amitől félek. Az hogy nem vagyok egy műszaki beállítottságú ember, viszont ez érdekel. Egy villanyszerelői képzést teljesen laikusként kezdenek felnőttképzés keretein belül oktatni, vagy kell valami előélet esetleg nagy műszaki háttér, előélet hozzá? Ott tartok hogy hajnaldo vagyok rá áldozni 200 ezret erre képzésre, mert tényleg akarok egy jó szakmát ami ebben az esetben mondjuk érdekel, és érdekesnek tartok.
2019. jan. 12. 07:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!