Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri a Woltnál dolgozni?

Megéri a Woltnál dolgozni?

Figyelt kérdés

Igen tudom milyen a kerékpáros futárkodás és a Woltról annyit tudok amennyit a hivatalos oldalon találni!


Az lenne a kérdésem, hogy valóban meglehet keresni azt amit mondanak? Van amit nem közölnek így elsőnek de később kiderül?



Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jan. 12. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Igazából ha már a woltot kérdezed, akkor már szerintem inkább Netpincér. Ugyan az az egész, csak jobban tudsz keresni, főleg, ha autózol: [link]
2019. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 IronYpetya válasza:
100%

Én szeretném megkérdezni, hogy a Netpincér hirdetéséből hogy jön le, hogy többet lehet keresni náluk? Mármint az "akár nettó 2550Ft/óra" nem túl beszédes, autóval és 4 címmel a Woltnál is kiszámolok 1 órára nettó 3000-et..


Szívesen hallanék Woltos (vagy magát annak mondóÖ futártól infókat - mert a netpincérrel elvi bajaim vannak és amúgy sem tesz jót senkinek az egyeduralom. Kellett már nekik versenytárs, egy nemzetközi "startup" pont megfelel. Lássuk, milyen egy friss nyugati szint.

2019. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

#1es vagyok:


Nem a hirdetesukbol tudom, hogy jobban lehet keresni. Naluk dolgozom futarkent. Tudom.

4 cimmel a netpincernel 3100at keresel, es ezt nem ugy fogjak mondani, hogy akár 3100at is kereshetsz, hanem annyit keresel, kesz. Johetsz a hulye szovegeiddel, hogy neked elvi bajaid vannak vele, de sokkal inkabb tunsz egy woltos csicska marketingesnek, aki probalja jobb szinben feltuntetni a sajat ceget, csak nem tudja, mert tul benak még ehhez is

2019. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a woltnal dolgozom, a netpincér keresetet nem tudom milyen.

Azért inkabb a woltot választottam, mert itt nem kell előre órákat felvenni.

4 cím kb itt is 3000 kb

1750-et ha felveszel órát itt is garantálnak.

Amúgy kb nettó 2000 lehet megkeresni reálisan, minden költséget levonva óránként. De ehhez az is kell hogy folyamatosan jöjjenek a címek. Ezenkívül itt vannak heti és havi bónuszok is kivitt cím mennyiség után.

2019. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
"de sokkal inkabb tunsz egy woltos csicska marketingesnek", te meg kinek képzeled magad? én a Woltnál dolgozok, de folyamatosan szembetalálom magam ilyen értelmileg visszamaradott Netpincéresekkel, hogy szanaszét akarják oltogatni a Wolt-ot, és átcsalogatni az embereit, de amilyen stílust képvisel jelenleg a Netpincér, az valami borzasztó.
2019. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megéri, sok sikert hozzá! /Wolt futár/
2019. szept. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőt próbáltam, hasonlóképpen lehet keresni, de a woltot ajánlom, főleg a korrektségük miatt. A woltfutarok.com oldalon eleg részleteseneírnak mindent, de ha kérdésed maradt, szivesen válaszolok.
2020. jan. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!