Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Könyvelő munka vagy maradjak...

Könyvelő munka vagy maradjak a pénzügynél?

Figyelt kérdés

Én magam műszaki menedzser végzettséggel rendelkezem, de mivel nem tudtam nyelvvizsgát produkálni így sosem dolgoztam a szakmámban.

Most egy cégnél dolgozok, a pénzügyi szférában. Hasonló mint a bankok. Amit nem szeretek benne, hogy túl sokat kell monitor előtt ülni.


Láttam könyvelői adminisztrátor/ asszisztens munkaköröket amikre lehetne jelentkezni, tanultam is könyvelést az egyetemen. Viszont elbizonytalanodtam mert van aki azt mondta hogy úgy még többet kell gép előtt ülni...

Pénzben mennyit kereshet egy könyvelő?



2019. jan. 15. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Jópár évig úgyis a számlarögzítést csinálnád, sőt, mivel 99%, hogy nincs meg a mérlegképes könyvelői okj-d, így anélkül nem csinálhatsz beszámolót sem, megmaradnál a favágás szinten. Az meg sokat nem fizet.

SSC-ben többet kapnál talán, de ez full monitor előtt végzendő munka.

2019. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jópár év... akkor felejtős :(
2019. jan. 15. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden 21. századi irodai munka egész nap monitor előtt üldögélős.

Akár logisztikus, akár kontroller, akár termelésvezető vagy.

2019. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerinted mit lehet még csinálni egy irodában, azon kívül, hogy ülsz a gép előtt? Papírsárkányt hajtogatni vagy mégis mit? Kapsz egy papírt, számológépet, ceruzát és számolsz? Találkoztam egy jogásszal, aki azt mondja, hogy már nem is tud kézzel írni, mert mindig csak géppel kellett írnia. Üdv a 21. században!
2019. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jarkalbi terepre ide oda jarni. Ugyfelekkel targyalni stb.

Mert en pl szoktam ugyfelekkek targyalni, csak meg igy is kell gep elott ulni :(

2019. jan. 16. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!