Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 300 000 forint bruttó fizetés...

300 000 forint bruttó fizetés diplomával jó fizetésnek számít?

Figyelt kérdés

2019. jan. 20. 13:25
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

"Az egyetemi tanszék osztotta meg nemrég,hogy várják a frissen végzett hallgatók jelentkezését és 300 bruttó a fizetés"


Te ennyi aggyal diplomás Vagy/leszel? Uramisten.


Szerinted az egyetem honnan a lófüttyből tudja ki menyit keres? Megmondjam??? Magam is csináltam ezt míg HÖK_ös voltam . Egy rakat kérdőív kiküldve a végzetteknek és aki visszaküldi (és 90%-a NEM KÜLDI soha!!!) annak a véleménye bekerül az adatbázisba.. és kialakul egy hazug kamu hurráoptimista kép.


És mi van azokkal azon 90%-kal akik vissza se jeleztek? Hm? Na azokról mit tudni?

Ők azok pl akik a krumplit sütik a mekiben a diplomájukkal de ezt nem írják le az egyetemnek higy szarra se mentek a papírokkal, mert SZÉGYELLIK.

2019. jan. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Kezdő fizetésnek vidéken jónak számít (pesti albérleti árakból kiindulva kevésbé). Nyilván pályakezdőként nem fogsz feltétlen hatalmas fizetést kapni, de ha elkezdesz dolgozni, leraksz valamit az asztalra, akkor ez fokozatosan növekedhet. Legalábbis velem így volt.
2019. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked eleg a celjaidhoz, jo. Hanem eleg, keves. Nincs ezen mit tulmisztifikalni. Van aki 150 eft-bol elvan a fovarosban, van aki videken 400-bol nem el meg az igenyei miatt. Sok tenyezos dolog ez.
2019. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%

"igenyei miatt."


Hány és hány olyan ember nyögi éleete végéig az eszetlenül felvett hitelét akinek IGÉNYEI voltak... mert igénye az van a prolinak lakás kocsi ájfón aztán még 80 évesen is a 20 éves korában felvett hitelt fizeti és úg yhal meg hogy a hitelt majd a gyreeke gyereke tán kifizeti... igények!!

Ja!!!

2019. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Utolso, mit is akarsz ezzel mondani? 😃
2019. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

ott van leírva....

igénye vannak. ja. aztán felkel az ipse és keze a bilibe lóg.


igényeim azok nekem is vannak/lennének és akkor mi van semmi.

2019. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Nem arról volt szó, hogy az akinek vannak igénye is lerendezi anyival, hogy "akkor mi van, semmi" egy reatív alacsony bérért dolgozik évekig, emelés nélkül. Ha vannak igényeid, tegyél érte hogy kielégítsd őket.
2019. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

Nem értem,mi a probléma?

Az egyetemi tanszék felrakott egy álláshirdetést a Facebook oldalára,hogy x helyre várják a jelentkezőket,frissen végzett diplomások jelentkezhetnek.

Ettől én miért lennék hülye?

2019. jan. 21. 23:12
 39/41 A kérdező kommentje:
Nem az egyetem mondja meg mennyit keresek,az álláshirdetésben írták,hogy 300 bruttót adnak meg adnak laptopot,telefont,meg még valamit
2019. jan. 21. 23:12
 40/41 A kérdező kommentje:
Milyen diplomád van,amivel 200 bruttót sem kapsz?Már harmadszorra kérdezem
2019. jan. 21. 23:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!