Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Műszakpótlékkal és túlórával...

Műszakpótlékkal és túlórával meg lehet keresni nettó 300 ezret Pesten CNC gépbállítóként?

Figyelt kérdés

Gépbeállítóként és nem gépkezelőként. (Tehát nem az a szint, hogy felteszem az anyagot leveszem felteszem a másikat ciklus start; ez egy sima operátori szint)


Olyanra gondolok, aki átáll másik munkadarabra, korrekciózza a programot, szerszmot, ha kopott. Vagy ki is cseréli, összerak másikat, beméri stb. Méréseket csinál, stb.

Mondjuk kettő műszakban, délelőtt délután h-p-ig, meg 2 szombattal/hó (szerintem ez vállalható) meg lehet keresni nettó 300 ezret Pesten?



2019. jan. 22. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi tapasztalattal rendelkezel. Én Hajdú Bihar megyében élek és itt 2 műszakban egy kis túlórával megvan a nettó 300 körül. Viszont Pestre 350 alap/hó nem érne meg fel mennem mert nagyon drágák az albérletek. :)
2019. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha tudsz rendesen programozni is, akkor szerintem túlóra nélkül is megkéne lennie a 300nak
2019. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En Győrben keresek ennyit gépkezelőként, bár a feladataim nem csak darabcsere és zöldgomb 😂

Szóval szerintem simán kereshetsz, sztem tobbet is gépbeállítóként.

2020. febr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Budapest, Késmárk utca, Siemens. Droid munka, de havi 4 túlórával simán megvan a nettó 300. Van még valami havi 40e kafetéria is, úgy tudom szállást is tudnak biztosítani.
2020. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!