Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakmaváltás bejött?

Baltaarcúu kérdése:

Szakmaváltás bejött?

Figyelt kérdés

Aki nem tud,vagy nem akar elhelyezkedni a szakmájában,az milyen más perspektívát keres,talál?

Valaki megtalálta már a helyét?


2019. jan. 23. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valami nem tetszik, olyanra kell váltani amit szeretsz csinálni. Nekem például 2 különböző területen is van végzettségem, de egyikben sem dolgoztam. Egy pár hónapos diákmunkán találtam meg azt amit szeretek, egyik végzettségem sem passzol hozzá, de jelenleg is ebben dolgozom :)
2019. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van 2 szakmám, de az egyikbe végül mégse találtam a helyemet, a másikkal meg nincs sok lehetőségem, viszont abban ki is próbáltam magam csak próbaidő alatt beintettek nekem, hogy viszont látásra. Igaz az csak a szakma rokon ága volt távközlés meg IT terület. Jelenleg sofőrnek tanulok, mert ennek még van jövője, meg szüleim is mondják jobban hozzám való és persze nem vagyok csapat munkában sem jó. Így az egyénibb munkakörökben kell gondolkodnom amúgy is.
2019. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem be.


Én fásult lettem, és nem is kerestem a szakmámnak megfelelő munkahelyet. Vicc kategóriának szántam az állásra jelentkezésem, és engem választottak. Konkrétan nem volt hozzá végzettségem és sosem dolgoztam ilyen területen. De nagyon tetszett, végre valami más volt. Azóta 5 év telt el, még itt vagyok. :)

2019. jan. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!