Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Turizmusbol fodraszatba? SOS

Turizmusbol fodraszatba? SOS

Figyelt kérdés

Turizmust tanulok, erdekelt a szalloda mindig is, mar vagy 8 eve ezt szeretem csinalni, de egyre inkabb azt erzem h ezzel nem tudnek jol elhelyezkedni. Jo a kommunikacios keszsegem, szeretnem vinni valamire, angolt felsofokon beszelem, nemetet alapfokon (bar ezen rajta vagyok!), de valamiert nem nagyon hiszek mar ebben h diplomaval er csak az ember valamit. A napokban eszembe jutott a fodrasz szakma, szeretek a hajakkal ugyeskedni, szep hajfonatokat kesziteni, hajat vasalni/hullamostani stb, a sajat hajamat mar vagtam le parszor, tudom ez nem sok, de beletettem magamnak a bogarat a fulembe, olvastam h ha valaki tenyleg jo fodrasz akkor tobbet kereshet mint egy recepcios.a recepcios munka amugy is nehez, nem fizetik meg, tehat megterhelo.


Nem csak a penz szamit nekem, hanem h szeressem amit csinalok, de azt gondolom kicsit h talan jobban illik hozzam a fodraszat, mint ez a szalloda/idegenvezeto dolog...csak hat fura mert eddig mindig turizmusban gondolkodtam, most vagyok elso eves az egyetemen turizmus szakon, ezt mindenkepp befejezem, mivel csak 2 eves a kepzes (felsooktatas). De ez nagyon hulyeseg? Nem jo otlet a valtas? Megerne valtani?


Elismertebb szakma egy szallodai dolgozo? Ugy gondolom h tucatszakma, persze ott is az szamit ki mennyire jo, de nagyon nagy mazli is kell ahhoz h valaki tenyleg jo helyen tudjon elhelyezkedni.


Roviden, tomoren ennyi, nem tudom lenne-e eselyem 20 evesen belevagni a 0-rol a fodraszatba, nem szeretnem megbanni kesobb h valtottam.



2019. jan. 24. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Eselyed van, csak ertelme nincs
2019. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miert gondolod ezt?:)
2019. jan. 24. 21:37
 3/3 anonim válasza:
Ha van rá sok időd, sok pénzed, óriási kitartásod és biztosan ezt akarod akkor mindenképp. De ha egyik nincsen akkor inkább ne.
2019. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!