Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Területi értékesítő - D2D...

Területi értékesítő - D2D Üzletkötő Telekom?

Figyelt kérdés
Területi értékesítő - D2D Üzletkötő ez konkrétan mit takar. Mit kell csinálni és mennyi a fizetés ?

2019. jan. 26. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Konkrétan házaló ügynök, aki az ügyfél lakóhelyén köt szerződést - szerintem. Kapsz céges telefont, céges laptopot, gondolom céges kocsit is és hajrá, köss üzletet.


Értékesítőknél szerintem ilyen bruttó 200 ezer a max, + juttatások (céges telefont használhatod magáncélra, a laptopot viszont nem ajánlott, ekkora cégnél biztos hogy az otthoni és mobil előfizetésre se kell többet költened, ha az a Telekomtól van, kaphatsz jó nagy mobilnet adatmennyiséget, cafeteria, stb) + jutalék. Mindennel egybevetve, ha jól értékesítesz, hazavihetsz ilyen nettó 350-400 ezret is akár. Ha annyira nem jól értékesítesz, nettó 220-250 ezer kb.


Értékesítőknél nem ritka, hogy szezonálisan kell értékesíteni bizonyos csomagokat, termékeket. Pl. elmondom az igényeimet, kiderül, hogy a legmegfelelőbb mobil, ami nekem való lenne, az egy Nokia 7 Plus lenne, amiért te kapsz mondjuk 5000-et jutalékként. De akkor abban a szezonban ki van adva, hogy a Huawei Y6-ot kell értékesíteni, amiért kapsz mondjuk 20000-et. Gondolkodás nélkül a Huaweit fogod nekem ajánlgatni, de belül tudod, hogy az igazán tökéletes választás a Nokia lenne nekem.


Azok a legjobb értékesítők, akik ezt észrevétlenül teszik, aztán elad a telefon mellé egy jó kis csomagot, telefonra tokot, fóliát aztán még biztosítást is köttet rá az ügyféllel, ha a tok és fólia ellenére összetörné mégis.

2019. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a korrekt választ. Igazából most is egy maszek mobilos boltban vagyok eladó tehát az eladás az megy meg képbe vagyok a telefonokkal is meg valamennyire a telekom hálozatával is én azt mondom. Csak így elsőre nem igen mondott semmit ez a D2D dolog
2019. febr. 2. 10:25
 3/3 A kérdező kommentje:
MOst 160-at kapok kézbe + minden eladott fólia után 400ft -ott
2019. febr. 2. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!