Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki Telekom...

Dolgozik valaki Telekom partnernél mint értékesítő?

Figyelt kérdés
Vagy tud valaki tényleges infókat arról hogy milyenek a fizetések valamint hogy szól a munkaidő beosztás?

2015. febr. 16. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet mondok, ahol vállalkozóit akarnak veled kiváltatni, onnan messzire menekülj.
2015. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos nem akarnak egy t mobile partnernél vállalkozóit kiváltatni egy "munkavállalóval". Azt csak az MLM cégek követelik meg általában a leendő ügynökeiktől. /persze ha mégis, akkor áll amit az első mondott... meg úgy általában semmilyen értékesítőként nem dolgozunk vállalkozóként/ Sajna az eredeti kérdésre nem tudok mit mondani, semmi infom nincs...
2015. febr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bolti ügyintéző/értékesítő,nem üzletkötő menedzser pozícióról lenne szó.
2015. febr. 17. 10:50
 4/5 anonim válasza:
85%

Szia, tudom, hogy régi a kérdés, csak azért válaszolok, hogyha más is keresné rá a választ akkor megkapja.

Én telekom partnercégnél dolgoztam egy évig, a kilépés is csak azért történt meg, mert üzletvezető váltás volt és láttam, hogy ebből nem fogunk jól ki jönni. Igazam is lett, azóta a többiek fizuvonásokat kaptak és ők is kiléptek. A fizetés nagyon jó volt, kezdőkén nettó 180ezret kaptam az első hónapban, a másodikban (mert pangás volt és ugye mi jutalékos rendszerben voltunk) csak 150ezret, viszont ennél sosem volt kevesebb. Ezt kézhez kaptuk KP-ban. Elvileg egy év után tudsz felfejlődni annyira, hogy többet keress, ami igaz is volt, mert a többiek 200.000-300.000 Ft-okat kerestek csak a kezdők voltak 200ezer alatt. Szerintem mindenképpen megéri legalább egy pár évig csinálni, mert nagyon sokat tanulhatsz az emberekről, fejlődik a problémamegoldó képességed stb....

2016. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj utolsó, hol dolgoztál te Telekom értékesítőként helyileg hogy havi szinten 150.000ft fixet kerestél mert én Kecskemétre szeretnék jelentkezni és nekem ez kicsit álomkategóriának tűnik amit mondasz.


Légy szíves ha van időd mond el, melyik megyében vagy városban kerestél ennyit. Plusz volt e valami komoly feladat, vagy csak vevőknek kell eladni készüléket meg mesélni az előnyeiről.


Köszönöm szépen!

2017. máj. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!