Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan legyek gazdag felnőtt...

Hogyan legyek gazdag felnőtt koromra? Kőgazdag burzsuj akarok lenni. Melyik az a munka amivel rengeteget lehet keresni külföldön? Luxus életet szeretnék magam körül, nyaralások ( pl mint Vajna Tímea) Milyen irányban tanuljak, hogy mindezt elérjem?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz (a plafon), de mégis, annyi pénzből már lehet valamit kezdeni, és az biztosan megvan. Nekem már lehet, hogy önmagában elég lenne, bár valószínűnek tartom, hogy akkor már megpróbálnék saját céget, vállalkozást is vinni MELLETTE alkalmazottakkal - mert az ember az próbál mindig többet elérni, ugye. Aztán ha baj van, az állásommal keresett biztos pénzzel mindig tudnék segíteni is a cégemnek.
2019. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak jól fizetett alkalmazottként szabadidőd nincs, pl. hogy kiruccanj külföldre nyaralni, amikor épp kedved szottyan. Míg egy (online) vállalkozást lehet többé-kevésbé automatizálni, ellentétben egy hagyományos állással.
2019. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez rám mondjuk igaz, de az igazgatóimra akiket említettem, szerintem már nem.

Azok közül sokan, ha érkezik hozzájuk valami feladat, kapásból továbblökik a megfelelő alattuk lévő vezetőnek, hogy kérem intézni, az üzenet alján meg ott virít, hogy az iPhone-omról küldve. Ezt lehet speciel a Bahamákról is csinálni :P

2019. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!