Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt valaki aki kontrollerk...

Van itt valaki aki kontrollerként dolgozik? (Néhány kérdés lent)

Figyelt kérdés
Mennyire van előrejutási lehetőség? Ti miért választottátok ezt, mi tetszik benne? Szerintetek miért érdemes ezen a területen elhelyezkedni? Miket csinál egy kontroller?
2019. febr. 3. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem van előrejutási lehetőség. Én kontrolling gyakornokként kezdtem még az egyetem alatt, aztán a diploma után kontrolling asszisztens lettem, majd fél év után kineveztek junior kontrollernek. Azóta eltelt 3 év, most szeretnék majd tovább lépni "kontroller" munkakörbe, mert az jobban fizet, mint a junior és szerintem már vagyok annyira önálló és felelősségteljes, hogy ne nézzenek juniornak. Utána lehetsz senior, vagy akár kontrolling csoportvezető, osztályvezető. Mindez sorra nagyobb felelősséggel és fizetéssel jár.


Én azért választottam ezt, mert szeretek a számokkal elbabrálni, illetve szeretek egyedül dolgozni. Ez alatt értsd azt, hogy nem szeretek pl összeülni egy asztal fölé marketingesként és közösen megbeszélni az új dizájnt, új reklámfilmet vagy hasonló. Előnye, hogy sok helyen otthonról lehet dolgozni pár napot, mert csak egy laptop kell hozzá (nincsenek papírmunkák).

2019. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!