Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki 8tól 4ig dolgozik az,...

Aki 8tól 4ig dolgozik az, hogy intézi a hivatalos ügyeket meg az orvoshoz járást, ha kell?

Figyelt kérdés
Pl megfájdul a fogad, kiveszel 1 nap szabit azért, hogy elmenj fogorvoshoz vagy egyéb ügyeidet, amit délután nem lehet?
2019. jan. 11. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Most: aznapra nem vállalok munkát vagy csak pár órásat

Amíg munkavállaló voltam, addig szóltam a főnökömnek, hogy később megyek be

2019. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Pontosan, ahogy irod. Esetleg, ha rugalmas a melohely es az inteznivalod is olyan, akkor elintezed meg reggel es picit kesel, vagy lelepsz korabban es akkor intezed el.
2019. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem mellesleg itt 7 től nyitva s kormányhivatal, Budapesten meg van ahol este 8-ig vannak
2019. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Én 8-tól 5-ig vagyok, pénteken rövidebb, 6,5 óra, így jön ki a 42,5.


Ügyeket intézni heti egyszer lehet, amikor az adott hivatal / ügyfélszolgálat este 8-ig van.

Fogorvos sokszor bizony szabi, pedig magánhoz járok.

Szerelők szabi. Óraleolvasók, kéményseprők megbízható szomszéd, közös képviselő.

Személyes ügyek intézése sokszor szabi.



Nálunk haláleset volt, ahhoz kapcsolódóan rengeteg ügyintézés, plusz jogsi, iskolarendszeren kívüli OKJ és sok-sok fogorvosi kezelés. Mindez 2017-ben. A 21 nap szabimból ment vagy 8 tényleges pihenésre.



Én a hatig nyitva tartó boltokat nem szeretem. Fél, háromnegyed 6-ra oda is érek...

Házhozszállítás nem mindenhol van, ahol van is, drágább plusz van, amit az ember élőben szeret látni, megérinteni, beszélni az eladóval...



Egyébként szerintem nem sokan dolgoznak 8-tól 4-ig, fél v 1 óra ebédidő van, túlórák, péntek rövidebb, de a többi nap hosszabb.

2019. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken nem szólnak ha ilyen miatt lelépsz 1-2 órára. Ha nem ilyen a munkahely, akkor igen, szabit kell kivenni.
2019. jan. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!