Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Aki 8tól 4ig dolgozik az, hogy intézi a hivatalos ügyeket meg az orvoshoz járást, ha kell?

Pl megfájdul a fogad, kiveszel 1 nap szabit azért, hogy elmenj fogorvoshoz vagy egyéb ügyeidet, amit délután nem lehet?

jan. 11. 17:24  Privát üzenet  

A válaszok

Most: aznapra nem vállalok munkát vagy csak pár órásat

Amíg munkavállaló voltam, addig szóltam a főnökömnek, hogy később megyek be

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 11. 17:38 Privát üzenet
Pontosan, ahogy irod. Esetleg, ha rugalmas a melohely es az inteznivalod is olyan, akkor elintezed meg reggel es picit kesel, vagy lelepsz korabban es akkor intezed el.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 11. 17:38 Privát üzenet
Nem mellesleg itt 7 től nyitva s kormányhivatal, Budapesten meg van ahol este 8-ig vannak

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 11. 17:39 Privát üzenet

Én 8-tól 5-ig vagyok, pénteken rövidebb, 6,5 óra, így jön ki a 42,5.

Ügyeket intézni heti egyszer lehet, amikor az adott hivatal / ügyfélszolgálat este 8-ig van.

Fogorvos sokszor bizony szabi, pedig magánhoz járok.

Szerelők szabi. Óraleolvasók, kéményseprők megbízható szomszéd, közös képviselő.

Személyes ügyek intézése sokszor szabi.

Nálunk haláleset volt, ahhoz kapcsolódóan rengeteg ügyintézés, plusz jogsi, iskolarendszeren kívüli OKJ és sok-sok fogorvosi kezelés. Mindez 2017-ben. A 21 nap szabimból ment vagy 8 tényleges pihenésre.

Én a hatig nyitva tartó boltokat nem szeretem. Fél, háromnegyed 6-ra oda is érek...

Házhozszállítás nem mindenhol van, ahol van is, drágább plusz van, amit az ember élőben szeret látni, megérinteni, beszélni az eladóval...

Egyébként szerintem nem sokan dolgoznak 8-tól 4-ig, fél v 1 óra ebédidő van, túlórák, péntek rövidebb, de a többi nap hosszabb.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 11. 19:33 Privát üzenet
Jobb helyeken nem szólnak ha ilyen miatt lelépsz 1-2 órára. Ha nem ilyen a munkahely, akkor igen, szabit kell kivenni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 12. 01:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyesült Királyságban élők! Hogyan írjátok alá a neveteket?
Felmondás folyamata érdekelne. Mi a hivatalos menete?
Létezik dokumentum fordító (otthoni) munka főiskolásoknak? Ha igen, hol lehet rá jelentkezni?
Melyik hivatalos szervhez tartozik a végkielégítés kifizetése, ha a munkahelyet felszámolták, jogutód (és pénz) nélkül megszűnt?
Szerintetek Budapesten magántanárként (hivatalos tanári végzettség nélkül, viszont valós nyelvtudással) mennyit kérhetnék el egy 60 perces alkalomért újlatin nyelvekért (olasz, francia, portugál)?
Bevétel elfelezésére valamilyen hivatalos szerződésmintát hol tudok letölteni? Vagy ha valaki ír egyet, az is jó (ha hivatalos).

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!