Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Napi 13 órás, heti 5 napos...

Napi 13 órás, heti 5 napos futár meló mellett lehet tanulni levelezőn? :D

Figyelt kérdés
Van aki bírná?
2019. febr. 5. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem bírnám.

Levelezőn csináltam Msc képzést 8 órás főállás mellett, ráadásul 400 km-re a lakhelyemtől. 2 hetente csütörtök péntek. Az összes szabadságom elment a sulira, sőt fizetetlenre kellett mennem vizsgaidőszakban. Az összes pénzem ráment, hétvégén pedig a feladatokat csináltam. Mellette pedig volt idő a feleségemre, szüleimre, persze menni nem mentünk kb. sehová.

Képzelheted, mennyire lerobbantam a végére. Megérte, meg kellett csinálnom, nem volt más választás, de most lehet összeomlanék, ha azt mondanák csináljam meg újra.


Te tudod, hogy mekkora szükséged van rá, de szerintem 13 órázás mellett fizikai és lelki öngyilkosság. Mivel hétköznap sem pihensz semmit, csak dolgozol és alszol, ha a hétvégét is beáldozod, az szerintem nem túlélhető.

2019. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
:D:D nem :D:D
2019. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Maximum ha tömbösítve le tudod tolni. Éves 2x szabadnappal biztos nem vállalnám be.


Én az elméletet B kat jogsira, meg a BSC-s képzést abszolváltam, napi 10-16 óra mellett 7/7-ben, de akkor volt 4-5 havi szabadidőm is egyben cserébe a 6-7 havi melóért szabadnap nélkül.

2019. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!