Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány %-os alapbéremeléssel...

Hány %-os alapbéremeléssel lennétek elégedettek?

Figyelt kérdés
Kiszivárogtak infók, hogy mennyit kapnánk és mindenki fel van háborodva, hogy milyen kevés. Szerintem pedig nagyon jó, sokkal több, mint amire számítottam. Ki gondolkozik rosszul?
2019. febr. 6. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kaptam ezért elbucsuztam a munkahelyemtol
2019. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Volt pofájuk kiszúrni a szemem 12%-kal, tavaly 25-öt kaptam, most is ez lett volna a minimum. Na mindegy, meg van az új hely, megírva a felmondás, holnap be is adom.
2019. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Minimum 10%
2019. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Elégedett 17-20% körül lennék, de reálisnak sajnos 10%-ot látok. Mérnökként egy multinál 1 év után.
2019. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ahol én dolgozom(sok éve már) nem minden évben emeltek és mikor emeltek akkor is nagyon keveset tavaly például 3% ot.

Minimum évi 10% emelés ami elvárható lenne az én esetemben.

Mert igy gyakorlatilag romlika reál keresetem.

Ha idén nem emelnek rendesen(márciusban szoktak) akkor keresek másik melót.

2019. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5% körül, az kimondottan oké éves emelés. Sokan eléggé el vannak tájolva. Leginkább attól függ, hogy a piachoz képest hol tart a fizetés, illetve, hogy mit sikert letenni az asztalra. 17-20% az juniorból szeniorba lépés vagy egy kisebb előléptetés, nem tudom, hogy éves szinten ez hogy lenne elvárható.
2019. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!