Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nehéz felfogású (enyhén...

Nehéz felfogású (enyhén fogyatékkal élő) embert hova vesznek fel dolgozni?

Figyelt kérdés
Az állásinterjúk vége mindig a "szokásos" majd értesítjük, azaz elutasítás... Hol alkalmaznak ilyen problémákban szenvedő embereket egyáltalán? Vannak ilyen munkahelyek egyáltalán? Dolgozni akarással nincs probléma, az akarat meg van, csak a munkáltatók nem akarják felvenni.

2019. febr. 6. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyar postát tudom ajánlani, amikor ott dolgoztam szabályosan összekényszerítettek az olyan emberekkel. Nem volt egy jó élmény, mert munka volt dögivel, haladás meg nemigen...
2019. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Országgyűlési képviselő, focista
2019. febr. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ország jelenlegi leggazdagabb embere is ide tartozik illetve a "vezetőink" nagy része is, szóval sok lehetőséged van!
2019. febr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam olyan hirdetéseket látni, ahol csökkent munkaképességűek embereket keresnek. A cégek kapnak valami kedvezményt erre direkt.
2019. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent az enyhe? Valamivel 70-es IQ felett?

Segédápolónak felvesznek, illetve ingyen képezhetnek betegszállitónak.


Mellette meg megcsinálhatod levelezőn az ápolás és betegellátás egyetemi szakon az ápolóit, vagy akár a mentőtisztit! Ha kitartó vagy, akkor sikerülhet ugyanis bár reál, egyáltalán nem olyan durva... Abszolút a szorgalom a lényeg.


Nekem van ilyen ismerősöm és ezek a tervei.


De ha leírod, hogy miben vagy jó, mit szeretsz, akkor írok mást.

Sok sikert!

2019. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rendőrség előszeretettel alkalmazza az ilyen embereket.
2019. febr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos ha van róla papírod, hogy fogyatékos vagy, akkor sok helyre. az UNIQA-nál majdnem minden kolléga rokkant volt. De persze nem jó szándékból vették fel őket, hanem mert utánuk kevesebbet kell adózni. Mocskos egy rendszer, de talán sovány vigasz, hogy vannak cégek akik kapkodnak a sérültek és diákok után.
2019. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!