Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát lehet vállalni...

Milyen munkát lehet vállalni ahol készpénzben fizetnek ki?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne ahol nem kártyára utalják a fizetést.

2019. febr. 8. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Olyanok már szinte csak valami gagyi, fekete - szürke melóknál van.


Takarító, őr, segédmunkás,...

2019. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nem kell az ilyen munkákhoz nagy végzettség, de azért érdekelne milyen lehetőségek vannak. Ismerősöm konyhán dolgozik bejelentve és borítékban kapja a fizetését.
2019. febr. 8. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Bármilyen munka ami egyszerűsített foglalkoztatásában működik , vagy munkaszerződésben bérjegyzék aláírást és kps fizetést jelöl meg, lehet ilyen.


Efo esetén napi ,akár heti vagy havi kp-s bérrel.( Nekem pl. a büfék alkalmazottai ilyenek, de még a bér támogatott havi bérszámfejtéses üzletvezetőm is lehet kps. Nem kikötés hogy csak számlára lehet/kell utalni a fizetését)

2019. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Mesélj miért is akarod kp-ban a fizetést és nem számlára (nem pedig kártyára)?
2019. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
4-es, mert oltári nagy bűnözőnek képzeli magát, és így akar az állam elől sunyulni. Vagy félcédulás konteós 20. században ragadt proli aki hülye ahhoz, hogy bankszámlája legyen.
2019. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerűsített foglalkozásnál például.
2019. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Vagy inkasszós aztán azt hiszi hogy ezzel megmenekülhet.
2019. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Építőiparban így kapják. Nap végén Kp kézbe.
2019. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy tudom BÁRHOL kérheted, hogy kp-ban fizessenek ki, senkit nem kötelezhetnek arra, hogy rendelkezzen bankszámlával! (elvégre annak is díja van)

Legtöbbször azok az emberek szokták így kérni akiknek valamilyen tartozásuk van és automatikusan levonják az adott összeget (vagy akár mindent) a számlájáról.

2019. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bárki kérheti a munkahelyén. IT-ben dolgozom fejlesztőként, de itt is van aki készpénzben kéri részben vagy egészben. Amíg nem volt ingyenes kp felvétel addig láttam értelmét, így már nem tudom ez mire jó, de lényeg, hogy simán lehet ilyet kérni bárhol.
2019. febr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!