Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csömörön a Procter & Gamblenél...

Csömörön a Procter & Gamblenél milyen mérnökökre van szükség?

Figyelt kérdés
Milyen mérnökök dolgoznak ott? Milyenek a munkakörülmények, fizetés?

2019. febr. 10. 04:27
 1/2 anonim ***** válasza:
25%

Maga a cég vezetése nagyon rossz, fizetés mégrosszabb, munkakorulmény annál inkább.

Bovebben: Ott te nem leszel mérnök ha felvesznek abba a pozicioba, ott akar ha nyal a fonoknek 8 altalanossal is lehet vakaki pl menedzser. Es ez mar mindent elmond a gyarrol. Hozza nem erto emberek mondjak meg neked hogy mit kell csinalni,es ha nem csinalod ki vagx rugva.

Tulorazni is kell,ami aokszor nincs megfizetve es stb.

Nem ajanlom a gyárat céget. En mar dolgoztam ott, ... fizetes meg orulhetsz a 200 ezer ft nak cafeterival egyutt. 200 ezer most egy segedmunkas bere is abban a gyarban.

2019. febr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1.válaszoló.

Szeirnted lehet, de én szerintem nem. A párom lassan 10éve hogy ott dolgozik. Van fősulis végzettsége és a munkatársainak is, még ennél nagyobb is! A keresete nem 200.000 több! Nem mondok árat! Köszönöm a megértésed.

Nem szeretett az előző gyárba túlórázni de itt megszeretették vele. És még fizetnek is érte!

Szerintem amit az elmondása alapján levettem. Nagy a baratái köre. Megbízhatóak, kedvesek, főnökei is!

Szerintem ha még nem jelentkeztél, akkor HAJRÁ!

Milyen mérnőkökre azt nem tudom.. :( azt csak a főnökének a főnökének... tudná megmondani.. :)

2023. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!