Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges Svájcban egy óra...

Lehetséges Svájcban egy óra alatt 100 ezer Forintnak megfelelő pénzt keresesni? Milyen szakmát kell ehhez kitanulni?

Figyelt kérdés
Vagyis havi 10 óra munkával 1 millió Forintot.

2019. febr. 10. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szilikon mellek, jo segg, isteni francia, engedni kell seggbe s hmgumu nélkül
2019. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A "takarítást". :))
2019. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"Takarító", "ápoló", "idős gondozó" = k_rva
2019. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én kaptam most pár ajánlatot Svájcból, de jobban járok ha Ausztriában maradok, ennyi pénzem itt is megmarad ha leszámolom a svájci költségeket.
2019. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
3-as. Az ápoló és idősgondozó szerinted k.rválkodás? Most komolyan nemár.
2019. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
5. Miért, a takarító szerinted az? :D Valamit nagyon félreértettél, nem ezekről a munkákról beszélünk, hanem a k*rválkodásról. Prostitúcióról. Tudod, amikor valaki pénzért árulja a kis hab testét. :D De amikor visszajönnek, akkor azt szokták mondani az ismerőseiknek, hogy takarítani voltak kint. Nem hallottál még ilyenről? :} Irigylem a gyermeki lelkedet. :D
2019. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Jó, értem én. De ezeket az állásokat úgy hirdetik meg hogy: erotikus masszőr, masszőr, meg ilyesmik. De nem ápoló, meg takarító.
2019. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Veszel valami cuccot egy óra alatt (pl. bútor, műkincs, stb.), hazahozod, itthon eladod nagyobb haszonnal (esetleg előtte felújítod) és órára átszámítva (levonva persze a járulékos költségeket) máris megkerestél egy óra alatt min. ennyi pénzt.
2019. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7: nem úgy hirdetik, nem írtam ilyet. De akik ezt művelik Svájcban, ezekkel a fedősztorikkal kábítják itthon az ismerősöket.

Természetesen, van, aki valóban ápoló. De itt nem róluk van szó.

2019. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Svájcban évi 100 ezer chf már jó diplomás fizetésnek számít, és mivel a világ leggazdagabb országa (gdp per capita) máshol sem fogsz nagyon többet kapni. Ez órára lebontva kb. 20 ezer forint, az is bruttóban, szóval kicsit el vagy tájolva. :D
2019. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!