Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi nettó számít ma JÓ...

Mennyi nettó számít ma JÓ fizetésnek Bp-en?

Figyelt kérdés
Tudom szakmafüggő, de azért van egy összeg biztos mindenki fejében, ami már JÓ-nak mondható.

2019. febr. 10. 12:50
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
300-ezer forintra hogy mondhassátok hogy jó fizetés, miért vagytok ilyen birkák!!!! Az amiket ellop tőlünk, meg amit levonnak adóba na az jó pénz! Hollandiába átszámitva 600-/fizum volt nem vezető pozicióba, nem jártam műszakba, hétvége szabad és még drágább sem bolt semmi mint itthol,sőt, ellenkezője érvényesült többségben. Vicc, de igaz ennek a népnek mindegy itt aki már 300-ezret keres sajnos fenn horgya az orrát és azt hiszi magáról hogy na itt csak egy jani van. Szedje össze magát mindenki, és legyen már legalább majd egy olyan vakaki aki kepességeit nem meghaladva próbál vezetni majd egy országot, és nem bírkát csinálni a népből mint most, és jóízüen nevetni!
2019. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Utolsó vagyok bocsi, csak kimaradt hogy 600/-ezer forint per hó hogy rezsiköltség szálloda adó....stb... Minden levonva.. És ebből is megkell gondolni hogy az ember mire költ mert ahogy nő s keret?? Úgy nő az igény.
2019. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!