Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2-300. 000ft-al mibe lehet...

2-300. 000ft-al mibe lehet befektetni? Valami olyan kellene, mi jövedelmez és idővel tovább lehet bővíteni a pénzt!

Figyelt kérdés

én a méhészkedésre gondoltam, pár családot venni, a pénz pedig ujra és ujra befektetni! nehogy azt higgyétek h pár hónap alatt én milliomos akarok lenni, tudom h ez nem kis idő és munka, de szeretném csinálni, mivel éredekelnek az állatok, meg a természet


vkinek van vmilyen más ötlete esetleg?


2010. júl. 1. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A méhészszakma az idei évben nagyobb károkat szenvedett el, mint az összes árvízkár összesen. Ez a szakág volt az amelyiket a leginkább sújtotta az időjárás, a méztermelés nagyon kevés, a gazdák a fejüket fogják, hogy mi legyen.
2010. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak teljes mértékben igaza van, de én nem az árvízkárosult területen élek, és nem is lehet erre árvíz!
2010. júl. 1. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem (csak) az árvíz miatt nincs az idén méz, hanem egész hónapban, amikor virágzott az akác, esett az eső. Tehát a szélsőséges időjárás miatt én nem mernék belevágni....
2010. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Elsőnek és másodiknak is teljesen igaza van, a méhészek az idén nagyon szerencsétlenül jártak az időjárás miatt, szakadó esőben ugyanis a méhek nem tudtak gyűjteni, mire pedig végre elállt, az akác már el is virágzott....
2010. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Így van, egy rokonom is így járt- egy csepp akácméze nem lett idén. Az eső elmosta. De ki tudja, lehet, hogy jövőre majd az esőért fogunk rimánkodni! Kiszámíthatatlan.

Azt viszont hozzá kell tenni, hogy a méhészetből nagyon meg lehet szedni magad...

2010. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz a pénzedre! Csalók lesnek rád, mint a hiénák! Egyébbként méhészetbe csak akkor fektess, ha van más biztos jövedelmed és nem gond ha egy két év kimarad a termelésből ! Tehát hobbiból, azután meg meglátod, lehet hogy nem is smakkol! Költséges hobbi, de később ill. időnként hozhat jelentős hasznot is, ha nem lopják el, ha nem lesz fagykár, ha nem esik a rengeteg eső épp akkor, ha nem pusztul el betegségektől, havándorolsz velük, ha és ha !
2010. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hali,

akár itthon cégbe (pár százalék) vagy külföldön valamibe. Esetleg zenekarba.

Ha érdekel mindháromban tudok segíteni.

2010. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!