Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Ingatlanközvetítő vagy mobilbankár?

Kötetlen munkaidős állást keresek, mivel nem létfontosságú, mást is csinálnék mellette. Viszont semmiképp sem minimálbéres irodai vagy egyéb munka érdekelne, ahol a belemet kidolgozom és alig élek meg belőle. Ez a kettő keltette fel az érdeklődésemet, ha tudtok még hasonlót írjatok kérlek. Egyébként nem vagyok egy nagydumás típus, de szeretem a kihívásokat, és lehet hogy menne ha ez lenne a munkám. Nem vagyok csúnya, és eszem is van, talán ez valamit segíthet az amúgy visszahúzódóbb személyiségemet kompenzálni. Kérdésem arra irányulna, melyikbe érdemesebb belevágni? Sajnos az építészetben és a pénzügyekben sem igazán vagyok otthon, viszont ezeken a helyeken egy kötelező tanfolyam elvégzése után állhatsz munkába.

febr. 12. 21:57  Privát üzenet  

A válaszok
Bak Norbert nevű felhasználó válasza:

Pontosabban lehetsz vállalkozó...

Ami a minimálbér alatti szintet is, sőt még veszteséget is generálhat.

Egyébként tevékenységi körben akár mindkettőt viheted,-csok, lakáshitel, de még biztosításközvetítést is vállalhatsz-, de összeegyeztetni az ingatlanozást mással nehéz lesz, mert ügyfélhez, megtekintési időpontokhoz és helyszínekhez, irodai ügyelethez, stb.-hez igazodnod kell, és jutalékod csak a tényeges eladásból lesz. Költséged viszont attól függetlenül is termelődik folyamatosan, amit addig is zsebből fedezned kell.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 13. 06:40 Privát üzenet
Üdvözlöm! Sikerült azóta állást találni?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 2. 22:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyit lehet keresni ingatlanközvetítőként? Megéri-e ezzel foglalkozni? Kinek mi a tapasztalata? Jöhet hideg meleg. Egy nagyobb ingatlanirodánál kezdtem el dolgozni és eléggé...
Milyen végzetség kell ahoz hogy ingatlanközvetítő legyek?
Hogyan lehetek ingatlanközvetítő?
Tecnocasa mint munkahely (ingatlanközvetítő) milyen? Azt írják van alapbér és jutalék is.
Ingatlanközvetítő/értékesítő tapasztalatok?
Van olyan ingatlanközvetítő cég, ahol nem kell hideghívni a referensnek?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!