Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mosonszolnoki SMR gyarrol...

Mosonszolnoki SMR gyarrol velemeny?

Figyelt kérdés
Munkakozvetiton at mennek oda, panzioban lenne a szallas es 3 muszak. Valami osszeszerelo munka. Regi cikkeket talaltam csak de ott irtak hogy a mentok rendszeres vendek voltak a gyarban mert osszeestek az emberek a sok munkatol. Mostanra valtozott a helyzet? Erdemes oda menni?
2019. febr. 15. 10:37
 1/6 anonim válasza:
Én Móvári vagyok, én is Mszolnokon dolgozom de én az SMR szomszédjában, a BOS-ban. Ne menj oda!
2019. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos 5 nap oktatas utan 2 nap utan kiemeltek 8unkat, a gyartast meg nem is lattuk:holnap mentek jeligere. 110%az elvart, kulonben ugrik a bonusz, anelkul a fizetes 200 netto.kotelezo egy honapban 2*12 vagy egy szombat. Cdokisok vegellenornek vakarszni, a tobbi terdel es szeret. Betanitas nincs, 1 ora utan csinald. A kezed megeszi a munka. Oraber ujaknak1400 regieknek 1440 brutto. Nevetseges buszos korjarat hosszu utazasi idovel-, napi +1ora oda, 1 vissza- cserebe kmpenzt nem fizetnek. Alberleti tam. csak mindenkinek kulon nevre szolo szamlaval es alb. szerz-sel. HazAutazasi tam sincs a meghirdetettel ellentetben, mert cssk akkor adjak, ha a csatlakozasra varas tobb mint maga az utazasi ido. Masszivan at lettunk baszva. 15 napra netto 110ert.. tamogatasok es bonuszok csak egesz honaptol. 2*10, egyszer 15 perc szunet.
2021. ápr. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Annak idején utánanéztem kicsit, aztán írták, hogy a mentő sem ritka jelenség a gyárnál a kimerültség miatt, akkor nem volt hazugság. Hálat adok az Istennek, hogy ezt megúsztam. Bár ha valaki elmegy Mosonszolnokra, onnan már Parndorf sincs messze, ahol szintén vannak gyárok és nem ennyire embertelen, ha a 30 napra adnak kb 220at akkor lehet megéri inkább utazni plsz fél órát és adnak 1500€t.
2021. ápr. 18. 09:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves 3as, a Pandorfban talalhato gyarakrol tudunk privatban levelezni? Irtam, koszi
2021. ápr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tényleg szar a mosonszolnoki meló?
2023. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én írtam még a 3. választ annak idején, Pápáról mentem volna oda, egy ismerős dolgozott ott, de csak tudtam hogy ott van, akkor már nem nagyon beszéltünk. Állítólag 12 órás műszakok voltak, innen hozták vitték naponta az embereket, ami még legalább 1 óra mindkét irányba. Netes cikkekben se találtam sok biztatót, elájult dolgozók, stbről írtak. Persze sok idő eltelt, elképzelhető hogy már más a dolog, de gondolom ott is csak szarabb lett, meg telepakolták már akár mindenféle vendégmunkással. Legalábbis ha abból indulok ki hogy nyugaton van, onnan aki tud átjár Ausztriába, a melós meg kell nekik, szóval lehet már több a filippinó mint a magyar ott.
2023. okt. 3. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!