Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szándékosan váratják meg a...

Szándékosan váratják meg a cégek a jelentkezőt?

Figyelt kérdés

Számos interjún voltam már. Több helyről jött pozitív válasz és ajánlat is, és több helyről elutasítás is. Egy azonban szinte mindegyikben közös: ígértek 1-2-3 hetet, hogy majd ennyi idő n belül választ kapok, és ehhez képest mindig később jött. Az is, aki fel akart venni, egy héttel később szólt, mint ígérte.


Arra lennék kíváncsi, hogy ennek vajon mi az oka. Rosszul becsülik meg az időt, közbejönnek dolgok? Vagy vajon amiatt csinálják-e, hogy elbizonytalanítsanak, elkezdjek aggódni, elkezdjem azt hinni hogy onnan már nem fog semmi jönni, hogy aztán jobban örüljek a meglepetésnek? Mert egy kicsit nyomaszt engem ez a várakozás.



2019. febr. 15. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sokakat meghallgatnak és válogatnak, ami elhúzódhat. Akinek tényleg kellesz interjú után munkaszerződést írtok és másnap mehetsz dolgozni.
2019. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt látom, hogy vannak ilyen "egynek jó lesz" önéletrajzok félretéve. Akiket ha nagyon nincs más akkor visszahívnak.
2019. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!