Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki pedagógiai asszisztens?

Figyelt kérdés

Pedagógiai és családsegítő asszisztensnek tanulok, idén vizsgázok.

Akiknek ez a végzettségük és ebben dolgoznak, mik a tapasztalatok? Szeretitek?

Családsegítő, vagy pedasszisztens vagy?

Melyik a jobb?

Minden tapasztalat, tanács érdekel.



2019. febr. 19. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem az vagyok, de a lányom iskolájában van. Van vagy 50 éves, és én nagyon utáltam, de szerintem ő elvan, mint Marci hevesen. Nincs tananyag, a szülőket lepattintja, hogy nem az ő dolga a kapcsolattartás.

Behívják oda, ahol problémás gyerek van, és ott segít az osztályban. Az én fiam egyébként sni-s, és ki is van neki írva, de azt mondták,hogy ne is álmodjak róla. A Klikknél kell állítólag kérvényeznie az iskolának, de meg sem próbálták, mert hogy úgysem kapnak,nincs szakember. Szerintem az még lenne, csak kérdés, hogy kifizetik-e. Úgy tudom minden iskolában, óvodában egynek kell lennie minimum, de úgy nagyjából ez a maximum is.

Ja, az oviban is volt. Ő meg azt mondta, hogyha beteg volt egy óvónő, akkor ő helyettesíthette. Valahol a dadus és az óvónő közti státuszban volt. Egyébként meg a beszokós kiscsoportban segített.

2019. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!