Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra ki szoktatok...

Állásinterjúra ki szoktatok öltözni?

Figyelt kérdés
zakó nyakkendő alkalmi cipő stb..
2019. febr. 22. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Én ki öltöztem, szerintem fontos az első benyomás.
2019. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Az első benyomás mindig az öltözékkel kezdődik, és nem árt jó benyomást kelteni.
2019. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2019. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
farmer nadrág is tabu ilyenkor?
2019. febr. 22. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha az a cél, hogy felvegyenek a céghez ahová elmentél interjúra akkor arra az 1 napra hanyagold a farmert. Nem odavaló. Mint írtuk, az öltözék sokat javít vagy ront az esélyeken.
2019. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem mindegy milyen pozícióra pályázol. Egy pénztáros interjúra én biztos nem mennék ennyire kiöltözve. Vagy bármilyen eladói munkakörre.
2019. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Teszt technikus a munkakör
2019. febr. 22. 16:12
 8/10 TappancsMancs ***** válasza:
91%
Inkább legyél túlöltözve mint alatta. A helytől is függ és nem igazán van rálátásom a teszt technikusokra, de lehet fehér köpenyes munka és kék köpenyes is, de akár overallos is. Inkább öltözz ki és majd meglátod.
2019. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan ruhát vegyél, ami az adott munkakörben elvárt. Ha bizonytalan vagy, inkább fölé menj, mint alá. Én pénzügyi backoficeban dolgozok, ügyfél sose jár erre, így dress code sincs. Senkit nem érdekel, hogy egy jelöltön farmer van vagy öltöny nadrág, az irodában sem fog számítani. Ügyfélszolgálati pozícióhoz nyilván fontos a kifogástalan megjelenés.
2019. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, de azért nem kell túlzásba vinni. Persze ha olyan pozícióról van szó, amely megköveteli akkor nyilván a zakó, nyakkendő és alkalmi cipő is illendő!

De egyébként is érdemes legalább inget meg valami normálisabb nadrágot, cipőt felvenni. Nem azért mert te "urizálni" akarsz, hanem mert ez is azt jelzi, hogy te megtiszteled a leendő munkáltatódat. Nyilván ez fordítva is elvárt szerintem, hogy a munkaügyis se susogós melegítőben interjúztasson.

2019. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!