Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismeri valaki ezt az oldalt?

Ismeri valaki ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Jövedelemrobbantás.hu


Kecsegtető ajánlatot találtam ezen az oldalon, 1 év alatt 1 milliót lehet keresni, egy automatizált rendszerrel. Gonosz Sándor néven van az oldal. Elég gyanakvó vagyok, mert azt írja be kellene fizetni x összeget, amit majd vissza is kapok,úgynevezett kaukcióként. Ismeri, használta valaki a rendszert? Tud valaki pozitív vagy negatív tapasztalatokat írni?



2019. febr. 28. 08:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Kamu, lehúzás.
2019. febr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
"kaukció" XD
2019. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Gonosz Sándor néven van az oldal."


A valódi neve Ravasz Rezső. :D

2019. febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
KAUKCIÓ :DDDDDDDDD
2019. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"azt írja be kellene fizetni x összeget, amit majd vissza is kapok"


A piramisjátékok 100%-a így működik.

2019. febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"iskolapéldája a befogadó közönségének:



"A végzettségemet tekintve építész technikus vagyok, de már 35 éve saját virágkertészetünkben dolgozunk feleségemmel együtt családi vállalkozásban. A kertészet mellett szerettük volna más területen is kipróbálni magunkat, nyitottságunk végett 2018 szeptemberében egy hirdetésben találkoztunk a JÖVEDELEMROBBANTÁS programmal."



"


DJ dolgoztam több, mint 15 éven keresztül. Szabadságot adott ez az életforma, de rengeteg éjszakázás és nagy felelősség is együtt járt ezzel. Igen, elérhető volt vele átlagtól nagyobb jövedelem, de nagy veszteségek is elértek közben. Ez az, ami az alkalmazotti életből nem látható „mellékhatása” a vállalkozói életnek.


Majd következett a network marketing, a hálózatépítés világa. Az MLM építkezés mellett a 90-es évek elejétől voltak saját „hagyományos” vállalkozásaim is. Többek között saját kábelTV hálózattal is rendelkeztem.


Ami azonos volt az összes esetben: Mindenütt kellett a saját aktivitásom. Csak akkor volt pénzem, amikor tevékenyen részt is vettem a mindennapi melóban, nem létezett a munka nélkül semmilyen bevételem."



Gondold el, hogy van aki az elmúlt években építőiparban nem látott rációt, végzettséggel vállalkozással... Vagy épp olyan "megbízható alkalmazottai" voltak, akiket nem tudott motiválni, na de majd mlm-ben...



Gonosz Sándornak a havi 1 millióból nem futja, normális GDPR-re és magánszemélyként inkább Szja-zik meg Ehozik, mint egy adószámot kiváltana, vagy vállalkozásba végezné. :-)"

2019. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azért írtam a kaukciót mert ő is így írta :-)
2019. febr. 28. 09:42
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor jó hogy nem dőltem be, csak próbálok mindent lehetőséget elkapni, mert azért gyesből nem sokra futja. De ilyen embereket....Miért nem csinálnak vele valamit? Nem lehet?
2019. febr. 28. 09:44
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg pénzt akarsz keresni jobban jársz, ha nyelvet tanulsz (angol kötelező, ha online akarsz pénzt keresni) vagy elvégzel valami olyan képzést (akár online) amivel tudsz távmunkában is dolgozni. Kisbabások rengeteg kedvezményt kapnak különféle képzéseken, sok esetben ingyenesen elvégezhetnek 1-1 képzést ami lehet egyébként sok tíz-száz ezer forint. Google nézz szét, sokkal többre fogsz önképzéssel jutni mint hülyeségek kergetésével, arról nem is beszélve, hogy az így szerzett tudást GYES után is kamatoztathatod.
2019. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Gyes mellett, gyesről visszatérőként ha párod csinál egy ev-t, akkor hátrányos helyzetűként foglalkoztathat akár otthonról végezhető tevékenységi körbe tartozó munkakörben, havi 50-70.000 Ft költség mellett, garantált bérminimumon (két gyere esetén, pl. havi 170.000 nettó jövedelem mellett amit támogatásból igénybe vehet utánad).
2019. febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!