Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismeri valaki ezt az oldalt?

Ismeri valaki ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Jövedelemrobbantás.hu


Kecsegtető ajánlatot találtam ezen az oldalon, 1 év alatt 1 milliót lehet keresni, egy automatizált rendszerrel. Gonosz Sándor néven van az oldal. Elég gyanakvó vagyok, mert azt írja be kellene fizetni x összeget, amit majd vissza is kapok,úgynevezett kaukcióként. Ismeri, használta valaki a rendszert? Tud valaki pozitív vagy negatív tapasztalatokat írni?



2019. febr. 28. 08:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Van munkahelyem ahová vissza mehetek, de inkább váltanék már, mert 17 éve ott vagyok.
2019. febr. 28. 11:28
 12/18 A kérdező kommentje:
Kedves Bak Norbert, ha megkérlek kicsit részletesebben leírnád hogy merre hány méter ez az ev amit írtál. Bocsánat hogy tudatlan vagyok, de azt se tudom minek a rövidítése, egyéni vállalkozó?
2019. febr. 28. 11:32
 13/18 anonim ***** válasza:

Kedves Bak Norbert!


Ez engem is érdekelne! Köszi!

2019. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Első fiunkkal, amikor párom gyesen volt, közös bt-t indítottunk, pályázati felhívásra az Életpálya Alapítványnál, mint az év legígéretesebb fiatal vállalkozója. Én heti 36 órát meghaladó munkaviszony mellett, ő gyes mellett nem személyes közreműködő volt otthon.


Második kislánnyal, amíg párom gyesen volt, akkor adószámos magánszemélyből átléptem egyéni vállalkozóba, és őt gyes mellett kezdetben egyszerűsített foglakkoztatásban alkalmaztam, majd mint gyesről visszatérőt ( de ez lehet gyes mellett is kérni ) vettem fel alkalmazottként, iskolabüfébe üzletvezetőnek.


Ehhez be kell regisztrálni a munkaügyibe ( gyes mellett is lehet regisztrálni ) és ott adott esetben a másodállású vállalkozó párodnak beadni a GINOP-5.1.1-15/2015-00001 "Út a munkaerőpiacra" c. pályázatot a nevedre.


Így 8 hónapig a kérvényezett bruttó bér 70%-át utalja a munkaügyi , illetve 100%-ban az uti ktg. támogatást, ha pl nem otthon dolgoznál párodnak ( bérlet, üzemanyag, stb ) .


Ugyanakkor vállalnia kell, hogy további 4 hónapig a támogatási időszak után is továbbfoglalkoztat Téged főállásban. Garantált béminimumos, kap nettó 169.500-at ( két gyerek utáni családi adókedvezménnyel és szocho kedvezménnyel.)


Járulékokkal együtt fizetek utána a bérén felül 50-60.000 Ft járulékot, és visszakapom a bruttó bér 70%-át , az uti ktg 100%-át ( a havi bérlet árát) és a teljes szocho-t. Kiadásom van vele minden hó 12-ig kb 220.000 Ft , abból térítenek 170.000-et vissza minden hó 25-e körül.

2019. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen a részletes infót! Ehhez gondolom azért kell némi kezdő tőke is.
2019. márc. 1. 08:36
 16/18 anonim ***** válasza:
200-400.000Ft-bol hoztam ezeket létre.
2019. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Clichés név, nyilvánvaló előre fizetéssel működő lehúzás. Szerintem már a domain cím is árulkodó, szóval jó, hogy nem dőltél be neki.
2019. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Akkor az nem is olyan nagy összeg mint ahogy gondoltam. Érdekelne közelebbről is ez a lehetőség,de ezt kiötletelni, utánajárni, papírokat intézni, huuu...nem is tudnám hol kezdjek neki, de nem vagyok egy lusta ember,mindig is dolgoztam, úgyhogy próbálok valahogy elindulni. Köszönöm szépen a kedves válaszaid.
2019. márc. 1. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!