Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közfoglalkoztatott hogy...

Közfoglalkoztatott hogy kaphat fizetéskiegészítést?

Figyelt kérdés
közfoglalkoztatotti jogviszonyban dolgozónak hogyadható fizetéskiegészítés? mert ugye megbízádidíj nem adható neki és egyszerűsített foglalkoztatott se lehet a saját munkahelyén. Ti hogy oldjátok ezt meg?

2019. febr. 28. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Én államis ezrvnél voltam, hr-s. foglalkoztunk közfoglalkoztatottakkal is.

El kell menni a helyi polgármesteri hivatalba és kérvényezni kell közfoglalkoztatási meddőségi juttatást. Midnegy az, hogy az illető férfi vagy nő, ezt kell kérvényezni. Meg fogják adni, mert ez egy kiskapu, amit Orbán Viktor iktatott be, mivel ő is közfoglalkoztatottként van bejelentve mint miniszterelnök. Ezt sokan nem tudják, de érdemes kihasználni, mert havonta plusz 150 ezer forintot jelent. De lehet angyobb is attól függően mennyi az illető fizetése. ugye Orbán Viktor nem a hivatalos közfoglalkoztatási fizetést kapja.

remélem tudtam segíteni. :)

2019. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es

Ezeket komolyan írtad?:o

2019. márc. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!