Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kereshetnék napi nettó...

Hogyan kereshetnék napi nettó 18.745 Ft-ot?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy napi szinten ekkora jövedelemre lenne szükségem, hogy az igényeimhez mérten normálisan meg tudjak élni, és lakásra is gyűjteni.

Mivel lehetne napi ennyi pénzt keresni tisztességesen?



2019. márc. 2. 13:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#9 ezzel megközelítőleg én is így vagyok, összesen napi kb. 50.000 jön ki ezzel a munkával, szóval kérdező, a szoftverfejlesztés egy létező opció.

Az egyetlen kritérium, hogy ehhez kell agy.

2019. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%
Igen, itt mindenki milliomos szoftverfejlesztő. Persze.
2019. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#12

"Igen, itt mindenki milliomos szoftverfejlesztő. Persze."

[link] - feltételezem az angol nyelv és a pénznemek átváltása nem fog problémát jelenteni.

2019. márc. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13-as.


Én nem azt mondom, hogy egy szoftverfejlesztő nem kERESHET ennyit. Hanem azt, hogy sokan túloznak.

2019. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14 ja igen, az már más, én is szoktam kicsit szépíteni a kereseten.
2019. márc. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Pupusz ***** válasza:
90%
Az 22 munkanappal számolva 412.390Ft. Ha ezt bruttóban gondoltad, akkor nettoban 274.239Ft. Azt meg szinte bármivel. Ha pedig nettóban gondoltad, akkor fogadj el egy tanácsot: Ne úgy tedd fel a kérdést, hogy ki ad neked 400 ezret, hanem úgy, hogy mit tehetnél másokért, hogy könnyűszerrel adjanak neked érte ennyit? Vagy akár többet is. Hidd el, senki sem akar neked adni ennyit. Neked kell letenned valamit az asztalra, amiért elkérhetsz ennyit, vagy akár többet is. Először virítsd a terméked, aztán mondd meg az árát! Ha jó a terméked, megadják érte, ha nem, akkor olcsóbban kell adnod, vagy rajtad marad. Soha senki sem fog úgy felkelni reggel, hogy adni akar neked akármennyit is. Neked kell megtalálnod, hogy mi az, amiért ennyit adnak és azt csinálni. Senki sem fogja megmondani, mi az, tudod-e csinálni, képes vagy-e rá. Ezt csak te tudhatod, te is csak akkor ha csinálod és megy. Ez a tanács ingyen volt, pedig annál jóval többet ér. Te döntöd el, hogy megfogadod-e, vagy tovább keresed a jótevődet, aki a két szép szemedért fizet havi 4-5 kilót.
2019. márc. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sehogy, add le az igényeidet, köszöntlek, a valóság sivatagában.
2019. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hány éve dolgozol. Szerintem IT területen lehet ennyit keresni, esetleg több év tapasztalattal egy jó pénzügyes pozícióban.
2019. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Érettségim van, meg Okj-s végzettségeim: Szám-technikai Szoftver üzemeltető és Autószerelő papírom van.
2019. márc. 3. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!