Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nekem az fht rosz számlaszámra...

Nekem az fht rosz számlaszámra utalták az ügyintéző nem írta be az új Számlaszámot azt mondta hogy majd rá utalja az én számlámraujbol de várjam meg míg viszaszol neki a pénzügyi osztály az elözö rosz utalásrol ijenkor hány nap múlva kapom meg?

Figyelt kérdés

#Rendszeresszociálissegély
2019. márc. 4. 13:25
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:
Várj akkor egy hetet, de ha semmi akkor menj be és intézzed.
2019. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rossz számlaszám alatt mit kell érteni?

Hibás számlaszám, vagy valaki másé?

2019. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem létezö számlaszámra utalta a pénzt mert az már 10 éve megszünt csak nekik valahonnan Bene marata gépbe de a kedves ügyintéző nem volt hajlandó átirni a számlaszámotert hogy nagyfeladat lett volna kinyitni a papírokat
2019. márc. 4. 21:41
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:

Akkor ha még nincs átírva mindenképpen menj be és írasd át, várd is meg amíg elintézi. Egyébként a banki rendszerből ha nem létezik már a számla kell kapjon visszajelzést, kidobja a rendszer.


Egyébként meg kérj az új számla bevitele után egy GDPR alapon, mint jogod van rá, egy adattárolási információt a tárolt adataidról, nyomtatottan és pecséttel. Hivatkozz a GDPR-re, ami szerint nem tagadhatja meg a tárolt adataid igazolását, amit kérhetsz digitális és nyomtatott formában is.

2019. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!