Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Légiutas kísérő állás?

Légiutas kísérő állás?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jelentkezzek-e vagy sem. Utánaolvastam a Wizz Air honlapján a munkának, és a követelmények közül mindennek megfelelek. Több embertől is érdeklődtem a munkáról, tetszene is. Viszont úgy olvastam, hogy az ember személyisége is rettentő módon számít. Annak viszont nem tudom, hogy megfelelnék-e. Arról nincs semmi konkrét írva csak olyanok, hogy udvarias, kedves stb. de valami kell ott még legyen, amiért olyan sokan kiesnek egy felvételi napon.

Férfi vagyok egyébként.



2019. márc. 5. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, én fapados légitársaságnál nem dolgoznék
2019. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az engem nem zavar a legkevésbé sem, hogy fapados. Összetenném a kezem ha ide is felvennének.
2019. márc. 5. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
a fizetés és a megbecsülés miatt mondtam. nem tudom felfigyeltél-e a szabadságok körüli balhéra 2 éve(?) karácsony környékén (asszem a ryanairnél volt a balhé, de lehet hogy a wizznél). én a te helyedben ikább vaami "nívósabb" légitársaságnál próbálkoznék előbb, fapadoshoz csak a legvégső esetben mennék, és akkor is inkább az easyjethez.
2019. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Erről látod nem hallottam, de utánanézek.

Mennék én nívósabb helyre is, nem arról van szó, de annak is örülnék ha ide felvennének és lenne egy állásom. Fölösleges Qatar-ról meg Etihad-ről álmodozni ha lehet, hogy még egy fapados társasághoz sem vennének fel.

2019. márc. 5. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!