Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha újra munkanélküli lettem...

Ha újra munkanélküli lettem és bejelntkezek a munkanélkülibe akkor?

Figyelt kérdés
Akkor megint minden kezdődik előről, úgy értve, hogy vinnem kell minden végzettségemről szóló papírt stb., vagy megmaradtak az adataim attól függetlenül hogy közben volt munkahelyem?

2019. márc. 7. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Vinni kell mindent: a kilépő papírjaiddal együtt.

Amúgy inkább vigyél mindent, mint aztán visszarendeljenek hiánypótlásra.

2019. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Én nem mennék sok a rossz alak.
2019. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van, inkább viszek mindent. A kilépő papírjaimat majd postán fogom megkapni, még nincsenek meg. Akkor még ne is menjek a munkanélkülibe addig?
2019. márc. 7. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Hát, ha nem zavar, hogy többször kell menni, akkor bejelentkezhetsz, mert akkortól indul az álláskeresési, amikor bejelentkezel, de akkor felszólítanak hiánypótlásra és amikor megjönnek a papírok, akkor ismét be kell menned.

Januártól ráadásul megszüntették az elektronikus kapcsolattartás lehetőségét - tehát mindenkinek be kell menni jelentkezni- így nagy valószínűséggel jó nagy sorral találod szemben magad.

Ha tudsz várni pár napot, amíg megjön a papírod, akkor inkább akkor menj - szerintem... :-)

2019. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azoknak írom akik majd esetleg rátalálnak később erre a kérdésre: sajnos ha semmilyen papírod nincsen még arról, hogy végetért a munkaviszonyod, akkor nem tudsz bejelntkezni, meg kell várni a kilépő papírokat.
2019. márc. 9. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!