Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Behívtak a munkanélkülibe de...

Behívtak a munkanélkülibe de későn jött meg a levél az új címem és nem tudtam bemenni ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
szóval új a címem és írták hogy péntek 10 órakor jelenjek meg kb a levél is akkor jött meg és nem tudtam bemenni az új címem miatt és azt írják törlésre kerülök ha nem jelentem meg pedig hétfőn akarok valami tanfolyamra jelentkezni ilyenkor mit csináljak vagy ha bemegyek és mondom hogy későn jött a levél ?

2013. szept. 13. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
necces, mert az új címedet be kellett volna jelentened haladéktalanul
2013. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ezaz hogy az új címemet adtam már meg mikor regisztráltam csak a lakcímkártyán van még a régi címem :D
2013. szept. 13. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:

regisztrációnál alá is kell írnod a papírt, ezek szerinte nem olvastad el

az ügyintézőn fog múlni, hogy mennyire lesz elnéző

2013. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát remélem az lesz de mondom hogy ma jött a levél de korábban lett feladva és mégis ma délelőtt jött
2013. szept. 13. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Golyó általi halál

-helyett:

bemész és szépen elmondod, amit itt írtál és kapsz egy új időpontyot. No problem.

2013. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!