Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Ifjúsági Garancia Programra...

FamiR kérdése:

Az Ifjúsági Garancia Programra való jelentkezéshez szükséges okmányok mikor érkeznek meg a munkáltató felé?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt jelentkeztem ebbe a programba mert azt mondta a munkáltató hogy így venne fel engem,viszont addig nem kötjük meg a szerződést amíg nem érkeznek meg a papírok.Ez mennyi idő, és milyen papírokról van szó?Biztos elmondták de már elfelejtettem és tudnom kéne hogy tudjak érdeklődni a munkaügyi központnál hogy mi tart ilyen sokáig.

#állás #papír #Isjúsági Garancia Program
2019. márc. 11. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Kéthetente van bírálat, ahhoz hogy elbírálják a kérelmet rád vonatkoztatva is , meg a munkaadónak is ki kell töltenie egy kb 40-50 oldalas pályázati anyagot, azt beadja és hó közepén vagy hó végén értesítik az eredményről( attól függően mikor van beadási határidő és mikor bírálnak )


Ha pozitív akkor mennie kel aláírnia támogatói határozatot,meg veled szerződést kötnie és neked is menni kell aláírni a támogatói határozat Rád vonatkozó részét.

2019. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! :) Valójában pénteken lesz 2 hete hogy jelentkeztem,de amikor a munkahelyen azt mondták hogy max 2 hét nem gondoltam volna hogy tényleg addig kell várni.o.O
2019. márc. 11. 10:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 10-e előtt ( 7-8-án ) adtam be ha jól emlékszem októberben a pályázatot, 15-el bíráltak, 16-al volt szerződés és munkába állás, 17-én mentünk aláírni a támogatóit.
2019. márc. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!