Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Légiutas kísérő, melyik...

Légiutas kísérő, melyik társaságnál alacsony magassággal?

Figyelt kérdés
Sajnos vagy nem sajnos elég alacsony vagyok (157 cm), wizz airnél olvastam, hogy 165-nek lennie kell a lányoknak. Emellett a testalkatom is vékonynak számít (de ettől nem vagyok szerintem gyenge, mert azért bírok ettől függetlenül), ezek kizáró okok lehetnek vagy lehet próbálkozni? Például láttam egy álláshirdetést, de ott meg se volt nevezve hogy melyik légi társaság hirdeti..

2019. márc. 12. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem kizáró ok.
2019. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért rugóznak ennyire a magassággon, mert tudnod kell elérni a utasok feje fölött a "csomagtartót" és ott ki és bepakolászni.
2019. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Ryanairnél pl 157 cm a határ, valamelyik amerikai légitársaságnál 152(!) és 158-at is láttam egy pár helyen, ott talán be lehet még próbálkozni, általában nem méricskélnek halálos pontossággal. Az Etihadnál meg pl nincs konkrét határ, de el kell érned egy 220 (vagy 210, ebben most nem vagyok biztos) cm magasan elhelyezett próbavonalat. Viszont a felső poggyásztartókat (ez mondjuk nekem 150 centivel sem gond) és a konyhai biztosítékokat is el kell tudnod érni cipő nélkül és ezt le fogják ellenőrizni biztosan.
2019. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!