Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Aldiba adtam be a jelentkez...

Az Aldiba adtam be a jelentkezésem nemrég, interjún mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Persze ha egyáltalán behívnak :)
2019. márc. 21. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Én Pennyben voltam, ott az üzletvezetővel és a régióvezetővel volt az interjú.


Megkérdezték, hogy tudom-e, hogy mi a különbség a diszkont áruházak között.

Meg szó volt, hogy náluk nincs külön pénztáros és árufeltöltő, kicsit beszélgettünk a bolti munkáról, kérdezgetett, hogy szerintem, hogy kellene a munkát elvégezni.

2019. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csicska tesztelés . Már voltam mindegyik híres cégnél . Azt sulykolják milyen party élmény egy multinál trógerolni több felelősségteljes funkciót betölteni csekély bérezésért egyoldalú szerződést aláírni ingyen ott lenni hamarabb érkezni kėsőbb távozni mindehhez vigyorogni .Itt csöveskedik az összes mert kint egy beosztás megy jó fizetésért raktáros csak átvesz nem kasszázik meg péksütis kemencézik . Kint külsős a takarító is nem a személyzet végez mindent csökkentett létszámmal . Azért mert szolga lesz beosztottnak, nagy forgalmat a felvásárlåsi túlköltekezésünk generál .
2019. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztosan nem volt elég jelentkező mert mindenhez volt kommentárom rákérdezės stb . Mégis vissza hívtak hogy vállalom e de a bérigény kafeteria nem lesz egyelőre több .
2019. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!